Головна Новини Семінар на тему: «Блокування накладних, новий порядок перевірок держпраці, акциз на пальне в аграрній галузі»

Липень 2017

Днями в управлінні агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації відбувся семінар з бухгалтерами, за участю  фахівців Інституту обліку і фінансів НААН, на тему «Блокування накладних, новий порядок перевірок держпраці, акциз на пальне в аграрній галузі».

На початку семінару голова райдержадміністрації Галюк В.В. та начальник управління агропромислового розвитку Сиворакша М.В. привітали бухгалтерів з Днем бухгалтера подякували їм за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку,  нагородили  грамотами за   вагомий особистий внесок у забезпечення роботи свого підприємства, старанне виконання службових обов'язків:

-       Горовенко Людмилу Іванівну - бухгалтер ДП «Кліринг Агро»;

-       Калініченко Петра Миколайовича - головний бухгалтер ТОВ Агрофірма «Колос»;

-       Панченко Людмилу Петрівну - головний бухгалтер ТОВ «Надія-10»;

-       Кіяшко Ірину Борисівну - головний бухгалтер ТОВ «Оріховецьке»;

-       Теличко Ніну Олександрівну - головний бухгалтер СГПП ім. Гагаріна ;

-       Гандзюк Надію Володимирівну - головний бухгалтер ТОВ Аф «Нива» ;

-       Сутиріну Валентину Миколаївну - головний бухгалтер ДП «Дослідне господарство» Сквирське» Інституту агроекологіїі природокористуван-ня Національної академії аграрних наук України;

Всі жінки отримали квіти з рук керівництва району.