Головна Новини Засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Сквирській райдержадміністрації

Серпень 2017

9 серпня відбулось засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Сквирській райдержадміністрації, яке провела заступник голови райдержадміністрації О.Ю. Хлєбік.

У засіданні взяли участь головний лікар Сквирської центральної районної лікарні ім. Зельмана А.Г. Чиж, заступник головного лікаря КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Т.П. Мазур, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держсанепідемслужби у Сквирському районі Л.Т. Теплова, виконуюча обов`язки директора Сквирського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді І.М. Карпенко.

Координаційна рада розглянула питання щодо забезпечення реалізації на території району державної політики, програм та заходів щодо профілактики туберкульозу та ВІЛ - інфекції/ СНІДу. Заслухавши звіти членів ради, вирішено інформацію взяти до відома та сприяти активізації вирішення існуючих проблем на Сквирщині.