Головна Новини УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 26-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ТА 85-РІЧЧЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Серпень 2017

22 серпня 2017 року у місті Сквирі відбудуться урочистості з нагоди 26-ї річниці Незалежності України  та 85-річчя Київської області.

Мета заходу - виховання патріотичних почуттів  у підростаючого покоління до своєї країни, символів України: Державного прапора, Герба та Гімну, хліба на вишитім рушникові;  сприяння збагаченню знань про державотворчі процеси в Україні; виховання почуття патріотизму, свідомої громадянської зрілості,  почуття гордості за власну державу.

О 10.00 від пам’ятника Тарасу Шевченку стартуватиме велопробіг «Вишиваний шлях», до якого запрошуються любителі велоспорту міста від наймолодшого до найдосвідченішого спортсмена.

О 10.00 на урочисте відкриття Центру підтримки учасників АТО на території Сквирської центральної районної лікарні запрошуються учасники бойових дій та члени їх сімей.

Відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні об 11.30 згуртує усіх патріотів краю у міському парку на однойменній площі.

О 12.00 біля пам’ятника Великому Кобзарю відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та акція «Прапор миру», яку проведуть вихованці ДНЗ «Сквирське ВПУ».

Виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Українське село» запросить любителів національних старожитностей, які цікавляться історією рідного  краю, на алею перед районним Будинком культури о 12.00. Тут  можна буде також помилуватися виступами фольклорних колективів району, зробити неповторні світлини у тематичній фотозоні. Нікого не залишить байдужим парад короваїв, який проходитиме в локації «Українське село».

З 12.00 ДНЗ «Сквирське ВПУ» біля приміщення центральної  районної бібліотеки  запросить  на гостину в національних традиціях з проведенням майстер-класів, на проведення акції «За здоровий спосіб життя».

Найменших краян з 13.00 до 18.00 організатори свята запрошують на розваги до дитячого містечка на площі перед адміністрацією, де їх чекатиме неповторна ігрова, спортивна програми, батути, атракціони, смачні солодощі, морозиво.

Для любителів духової музики біля головної сцени о 13.00 на міському стадіоні «Колос» свою творчість презентує духовий оркестр.

Урочисте відкриття свята з нагоди 26-ї річниці Незалежності України та 85-річчя Київської області  розпочнеться о 14.00 на головній сцені на міському стадіоні «Колос». Святкові заходи продовжить концертна програма за участю дитячих талантів, місцевих зірочок естради та фольклорних колективів.

Презентація територіальних громад та структурних підрозділів Сквирської райдержадміністрації відбудеться з 12.00 по обидва боки від сцени на міському стадіоні «Колос».

Сильних та сміливих запрошують на яскраве  спортивне шоу «Богатирські ігри», які відбудуться на стадіоні о 18.00.

Завершить святкову програму молодіжна дискотека.

З 7 години ранку на площі Червоній проходитиме ярмарок-продаж продукції місцевих виробників.

Протягом дня працюватиме виїзна торгівля прохолодними напоями та солодощами.