Головна Соціальна сфера Пенсійне забезпечення запобігання проявам корупції Протокол засідання Дисциплінарної комісії
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2017
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Протокол засідання Дисциплінарної комісії Друк

Протокол  № 1

засідання Дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

03.07.2017р.                                                                                     місто Сквира

Дисциплінарна комісія з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (далі - Дисциплінарна комісія) у складі: першого заступника начальника управління Рибіцької Г.В., начальника відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Голембівської Г.В., начальника фінансово-економічного відділу - головного бухгалтера Ліпецької С.В., головного спеціаліста-юрисконсульта юридичного відділу Бойко Л.Б., головного спеціаліста Ставищенського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Павлівської Л.В. (член профспілкового комітету), начальника Сквирського відділу обслуговування громадян Носанчук Т.В. (член профспілкового комітету), начальника Володарського відділу обслуговування громадян Гурської Т.А. (член профспілкового комітету), головного спеціаліста Тетіївського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Бартко Н.М. (член профспілкового комітету), діє відповідно до наказу начальника управління  від 23.06.2017 року № 77.

Присутні:

  1. Рибіцька Галина Володимирівна – перший заступник начальника управління;
  2. Гурська Т.А. – начальник  Володарського відділу обслуговування громадян;
  3. Носанчук Тетяна Володимирівна – начальник Сквирського відділу обслуговування громадян;
  4. Бартко Н.М. – головний спеціаліст Тетіївського  відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій;
  5. Павлівська Л.В. – головний спеціаліст Ставищенського  відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій;
  6. Ліпецька Світлана Валеріївна – начальник фінансово-економічного відділу – головний бухгалтер;
  7. Бойко Л.Б.. – головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу

 

Порядок денний:

1. Про обрання Голови, заступника Голови та Секретаря Дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (доповідач – перший заступник начальника управління Рибіцька Г.В.).

 

СЛУХАЛИ:

Першого заступника начальника управління Рибіцьку Г.В., яка повідомила, що для ведення першого засідання комісії необхідно обрати відкритим голосуванням головуючого і секретаря засідання, який буде вести протокол, та запропонувала внести пропозиції щодо кандидатур головуючого на першому засіданні та секретаря.

ВИСТУПИЛИ:

Начальник фінансово-економічного відділу - головний бухгалтер Ліпецька С.В., яка запропонувала головуючим на засіданні обрати начальника Володарського відділу обслуговування громадян Гурську Т.А., секретарем – начальника Сквирського відділу обслуговування громадян Носанчук Т.В.. Інших пропозицій не надійшло.

Результати голосування: за – 7 проти – 0;  утримались – 0.

Головуючий на засіданні начальник Володарського відділу обслуговування громадян Гурська Т.А. запросила секретаря приступити до ведення протоколу та оголосила про перехід до розгляду питання порядку денного - Про обрання Голови, заступника Голови та Секретаря Дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (доповідач – перший заступник начальника управління Рибіцька Г.В.)

СЛУХАЛИ:

Першого заступника начальника управління Рибіцьку Г.В., яка повідомила, що відповідно до статті 69 Закону України від 10.12.2015 № 889-VIII "Про державну службу" для здійснення дисциплінарного провадження з метою визначення ступеня вини, характеру і тяжкості вчиненого дисциплінарного проступку утворюється дисциплінарна комісія з розгляду дисциплінарних справ.

Дисциплінарну комісію стосовно державних службовців, які займають посади державної служби категорій "Б" і "В", утворює керівник державної служби у кожному державному органі. Строк повноважень членів дисциплінарної комісії становить три роки.

Наказом начальника управління від 23.06.2017 №77 затверджено склад комісії з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та затверджено Положення про Дисциплінарну комісію з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців управління.

Відповідно до вимог пункту 3.1. Положення про Дисциплінарну комісію з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців управління члени Дисциплінарної комісії на першому засіданні обирають Голову та Секретаря Дисциплінарної комісії. Також, згідно з вимогами пункту 3.2. вказаного Положення, з метою безперебійної роботи комісії необхідно обрати і заступника Голови, який виконуватиме обов’язки Голови, у разі його відсутності.

Головуючий на засіданні начальник Володарського відділу обслуговування громадян Гурська Т.А. запропонувала присутнім виступити по питанню порядку денного зборів та висловити пропозиції щодо кандидатур для обрання Голови, заступника Голови та секретаря Дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ.

ВИСТУПИЛИ:

Головний спеціаліст Тетіївського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Бартко Н.М., яка запропонувала кандидатуру Голови комісії – першого заступника начальника управління Рибіцьку Г.В., кандидатуру заступника Голови комісії – начальника фінансово-економічного відділу – головного бухгалтера Ліпецьку С.В., кандидатуру Секретаря комісії – начальника Сквирського відділу обслуговування громадян Носанчук Т.В.

Інших пропозицій не надійшло.

Головуючий на засіданні начальник Володарського відділу обслуговування громадян Гурська Т.В.. пропозицію Бартко Н.М. поставила на голосування.

Результати голосування: за – 7; проти - 0; утримались - 0.

 

ВИРІШИЛИ:

1. Обрати Головою Дисциплінарної комісії управління – першого заступника начальника управління Рибіцьку Галину Володимирівну, заступником Голови Дисциплінарної комісії – начальника фінансово-економічного відділу – головного бухгалтера Ліпецьку Світлану Валеріївну, Секретарем комісії – начальника Сквирського відділу обслуговування громадян Носанчук Тетяну Володимирівну.

2. Секретарю комісії Носанчук Т.В. інформацію про Голову комісії, його заступника та Секретаря довести до відома начальника Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та оприлюднити на офіційному веб-сайті.

 

Головуючий на засіданні                                                    Т.А. Гурська

 

Секретар Т.В. Носанчук

З протоколом Дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Сквирського об’єднаного управління від 03.04.2017 № 1 ознайомлені:

 

Начальник управління                                              Ю.О. ПоступаленкоЧлени комісії:

Рибіцька Г.В.

Ліпецька С.В.

Бойко Л.Б.

Бартко Н.М.

Павлівська Л.В.

Переглядів: 4723
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack