Головна Новини Робоча нарада з питань реконструкції полігону твердих побутових відходів у м.Сквира

Серпень 2017

11 серпня виконуюча обов`язки голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська провела робочу нараду з представниками проектної організації "Укржитлопроект" щодо виготовлення проектно - технічної документації на реконструкцію полігону твердих побутових відходів у м.Сквира.

У засіданні брали участь заступник міського голови з економічних питань Л.В. Сергієнко, начальник відділу з питань ЦЗ, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово - комунального господарства М.С. Ворушило, начальник КП "Сквирське комунальне господарство" О.П. Скарбовійчук.

У рамках Програми поводження з твердими побутовими відходами у Київській області передбачено фінансування з обласного бюджету на виготовлення відповідної проектно - кошторисної документації для реконструкції Сквирського полігону.