Головна Регуляторна політика Відомості про здійснення регуляторної діяльності Нормативно-правові акти № 237 25 квітня 2017 року "Про організацію харчування учнів, вихованців дошкільних навчальних закладів, дошкільних груп загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія» у 2017 році"

Серпень 2017
28 29 30 31

№ 237 25 квітня 2017 року "Про організацію харчування учнів, вихованців дошкільних навчальних закладів, дошкільних груп загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія» у 2017 році" Друк

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області

16 серпня 2017 року за №60/966

Відповідно до статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», статті 25 Закону України «Про освіту», статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», статей 21, 22 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», постанов Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», від 22 листопада 2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2002 року № 667, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 грудня 2002 року за № 953/7241 (із змінами), Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01 червня 2005 року № 242/329, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 червня 2005 року за № 661/10941, з метою охоплення у 2017 році гарячим харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців дошкільних груп навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об’єднань, дошкільних навчальних закладів, вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія»

1. Начальнику відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Заболотному О.В.:

1) охопити безкоштовним гарячим харчуванням такі категорії дітей: учнів 1-4 класів; учнів та дітей дошкільного віку із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям"; дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах, в інклюзивних групах ДНЗ; дітей, один із батьків яких призваний по мобілізації; дітей демобілізованих учасників антитерористичної операції та батьки яких несуть службу за контрактом на період проведення антитерористичної операції, дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків; дітей військовослужбовців, які загинули, виконуючи свої службові обов'язки під час перебування в зоні антитерористичної операції; дітей із сімей учасників антитерористичної операції, які померли; дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб;

2) створити умови для забезпечення харчуванням інших категорій дітей;

3) визначити постачальників продуктів харчування та здійснити організаційні заходи щодо своєчасного постачання продуктів належної якості;

4) здійснювати систематичний контроль за організацією харчування дітей у закладах освіти.

2. Встановити середню вартість харчування з розрахунку на один робочий день місяця на одну дитину:

у сільській місцевості 10,00 грн. (щоденне одноразове харчування);

у місті Сквира, Великополовецькому НВК та Сквирському НВК за результатами тендерних торгів;

у Сквирському дитячому будинку «Надія» 45,00 грн. (чотирьохразове харчування);

у навчально-виховних об’єднаннях та навчально-виховних комплексах, у дошкільних навчальних закладах сільської місцевості до 17,00 грн. (трьохразове харчування);

у місті 22,00 грн.

3. Встановити розмір батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах:

у місті 60 відсотків від вартості харчування в день;

у сільській місцевості 50 відсотків від вартості харчування дитини в день;

для дітей дошкільного віку із багатодітних сімей 50 відсотків від вартості харчування дитини в день.

4. Переможцю тендерних торгів з організації харчування здійснювати своєчасне постачання продуктів харчування належної якості та забезпечувати безпечне та безперебійне харчування вихованців та учнів відповідно до перспективного двотижневого меню, погодженого з управлінням Держпродспоживслужби в Сквирському районі.

5. Управлінню Держпродспоживслужби в Сквирському районі здійснювати контроль за безпечністю харчових продуктів, якістю харчування дітей відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

6. Завідувачу юридичного сектору апарату райдержадміністрації (Гайданці О.М.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами).

7. Це розпорядження набуває чинності з дня його опублікування.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк