Вересень 2017

Про розроблення детального плану території

земельної ділянки площею 10,0230 га в

адміністративних межах Сквирської міської ради

за межами населених пунктів для відведення її

в постійне користування КП «Сквирське комунальне

господарство» під розміщення існуючого полігону

твердих побутових відходів

Відповідно до ст. ст. 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. ст. 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши клопотання КП «Сквирське комунальне господарство» з доданими документальними матеріалами, з метою оформлення відповідно до вимог чинного законодавства права користування заявником земельною ділянкою для суспільних потреб району на території Сквирської міської ради за межами населених пунктів, на якій розміщене ще з 1972 року існуюче міське паспортизоване сміттєзвалище (згідно «Програми поводження з твердими побутовими відходами у Київській області на 2017-2020 роки» - полігон твердих побутових відходів), яке на сьогодні займає площу 10,0230 га, враховуючи рішення виконкому Сквирської міської ради № 306 від 10 листопада 1972 року; розпорядження Сквирської райдержадміністрації № 631 від 11 листопада 2011 року, дані земельного кадастру (№ рядка по формі 6ЗЕМ – 3.14 «Заклади коммунального обслуговування» графа 51 «видалення відходів» рядок 55), та враховуючи погодження Сквирської міської ради:

1. Розробити детальний план території (далі - ДПТ) земельної ділянки для суспільних потреб району площею 10,0230 га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в установленому порядку в постійне користування КП «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів.

2. Звернутися до Київської обласної державної адміністрації щодо визначення державних інтересів для їх врахування під час розроблення ДПТ.

2

3. Фінансування робіт по розробленню ДПТ здійснити за рахунок коштів інвестора - КП «Сквирське комунальне господарство» відповідно до його клопотання.

4. Сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації організувати розроблення ДПТ та подання його на розгляд архітектурно-містобудівній раді при Департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації.

5. Оприлюднити розпорядження шляхом його опублікування в засобах масової інформації, а також розміщення на офіційному веб-сайті адміністрації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

6. Після розробки та узгодження ДПТ з протоколом архітектурно-містобудівної ради подати його на затвердження Сквирській районній державній адміністрації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.В. Галюк