Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 серпень № 518 29 серпня 2017 року "Про введення в дію рішення конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної держав"

Вересень 2017

№ 518 29 серпня 2017 року "Про введення в дію рішення конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної держав" Друк

Про введення в дію рішення конкурсного комітету з

підготовки та проведення районних конкурсів на

перевезення пасажирів на автобусних маршрутах

загального користування, віднесених до компетенції

Сквирської районної державної адміністрації, від 15.08.2017

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про автомобільний транспорт", постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», розпоряджень голови Сквирської районної державної адміністрації від 13 серпня 2013 року № 275 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сквирського району», зареєстрованого в Сквирському районному управлінні юстиції у Київській області 14.08.2013 за № 2/159, від 03 вересня 2014 року № 388, зареєстрованого в Сквирському районному управлінні юстиції у Київській області 05.09.2014 за № 4/163 та від 10.07.2017 № 418 «Про проведення районного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації»:

1. Ввести в дію рішення конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, щодо визначення переможців конкурсу від 15.08.2017 згідно з витягом з протоколу № 12 засідання конкурсного комітету, що додається.

2. Відділу економічного розвитку райдержадміністрації здійснити заходи щодо підготовки проектів договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування з автомобільними перевізниками-переможцями конкурсу, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, та подати їх для розгляду і підписання голові адміністрації у визначеному порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк

до розпорядження голови адміністрації

29 серпня 2017 року № 518

Витяг з протоколу № 12