Головна Соціальна сфера Управління соціального захисту населення Обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Засідання робочої групи для вивчення стану соціальної захищеності інвалідів

Вересень 2017

Засідання робочої групи для вивчення стану соціальної захищеності інвалідів Друк

11 вересня 2017 року під керівництвом заступника голови адміністрації О.Ю.Хлєбік відбулося засідання робочої групи для вивчення стану соціальної захищеності інвалідів в частині створення безперешкодного доступу інвалідів до об’єктів соціальної, інженерно-транспортної інфраструктури та забезпечення виконання індивідуальних програм реабілітації інвалідів, хворих на хронічну ниркову недостатність, які проживають у Сквирському районі.

На засіданні розглянуті наступні питання :

1.Про вирішення питання спорудження капітального пандуса біля сходів четвертого під’їзду по вулиці Соборній,11 м. Сквира.

2. Про стан виконання індивідуальних програм реабілітації інвалідів та хворих на хронічну ниркову недостатність.