Головна Райдержадміністрація Проекти розпоряджень голови РДА ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про погодження розміру батьківської плати та встановлення пільг за навчання в Сквирській дитячій школі мистецтв

Вересень 2017

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про погодження розміру батьківської плати та встановлення пільг за навчання в Сквирській дитячій школі мистецтв Друк

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про позашкільну освіту», статтей 13, 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей» та з метою упорядкування оплати за навчання в Сквирській дитячій школі мистецтв:

1. Погодити щомісячний розмір батьківської плати за навчання в Сквирській дитячій школі мистецтв у 2018-2019 навчальному році, починаючи з 01.01.2018:

120 грн. – естрадний вокал;

100 грн. – синтезатор, гітара;

100 грн. – фортепіано;

90 грн. – хореографія;

70 грн. – образотворче мистецтво, театральне мистецтво, баян, акордеон;

60 грн. – скрипка;

50 грн. – бандура, балалайка;

50 грн. – духові та ударні інструменти.

2. Плата за навчання вноситься протягом навчального року щомісячно до 15 числа кожного місяця за поточний місяць та зараховується на реєстраційний рахунок Сквирської дитячої школи мистецтв в Управлінні державного казначейства у м. Сквира ГУДК у Київській області.

3. Звільняються від плати за навчання на 100% - діти із багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти батьків-інвалідів І-ІІ груп, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а на 50 % - діти одиноких матерів, діти – учасників АТО.

4. У разі захворювання учня протягом двох місяців і більше, при наявності документів лікувального закладу та заяви батьків, за перший місяць хвороби оплата за навчання вноситься повністю, за кожний наступний – у розмірі 50 %.

5. Передбачені цим розпорядженням пільги надаються на підставі поданих батьками документів, що свідчать про можливість установлення пільгової оплати.

6. Завідувачу юридичного сектору апарату райдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Хлєбік О.Ю.

Голова адміністрації В.В. Галюк