Головна Новини Нарада голови райдержадміністрації щодо забезпечення успішного завершення бюджетного року, підготовки соціальних закладів, закладів освіти, охорони здоров»я до роботи в осінньо-зимовий період

Жовтень 2017

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулася нарада щодо забезпечення успішного завершення бюджетного року, підготовки соціальних закладів, закладів освіти, охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період, у якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації О.В.Славінська, заступник голови райдержадміністрації О.Ю.Хлебік, начальник управління фінансів райдержадміністрації М.В.Ульянова і начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації О.А.Юрчук.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації М.В.Ульянова повідомила, що незважаючи на перевиконання дохідної частини районного бюджету незабезпеченість по захищених статтях видатків до кінця поточного року складає близько 10 млн. грн. Розпорядженням Кабінету Міністрів України №690-р від 27.09.2017 року проведено розподіл резерву коштів медичної субвенції між областями і зобов’язав здійснити розподіл коштів тижневий термін між місцевими бюджетами, в першу чергу – на оплату праці, тому найближчим часом очікуємо надходження відповідних коштів до районного бюджету.

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк зазначив, що для успішного завершення бюджетного року потрібно провести аналіз залишків бюджетних призначень по кожному головному розпоряднику коштів з метою вжиття заходів для вчасного фінансування захищених статтей видатків, недопущення виникнення заборгованості за спожиті енергоносії. Василь Васильович наголосив, що райдержадміністрація повинна здійснювати постійний контроль за проходженням опалювального сезону у в соціальних закладах, закладах освіти, охорони здоров»я. Бюджетні заклади повинні мати достатньо коштів для проплати за енергоносії – газ, електроенергію, тверде паливо.

Особливу увагу під час опалювального періоду слід звернути на сім`ї з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, заклади з цілодобовим проживанням людей ( Самгородоцький та Горобіївський стаціонарні відділення для постійного або тимчасового проживання громадян , Сквирський психоневрологічний інтернат).

Прикра ситуація склалася зі станом підготовки до зими стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання громадян у с. Самгородок, опалювальну систему якого не підготували до початку опалювального сезону.

Необхідно провести обстеження сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, для виявлення проблем із опаленням помешкань та надання допомоги.

З метою попередження випадків переохолодження, у період низьких температур у населених пунктах району слід облаштувати пункти обігріву.

Керівник району дав ряд доручень відповідальним особам щодо виправлення недоліків і забезпечення нормальної роботи в осінньо-зимовий період.