Головна Новини Відбувся об’їзд дошкільних навчальних закладів міста Сквира.

Жовтень 2017

10 жовтня 2017 року за участю заступника голови Сквирської райдержадміністрації Ольги Юріївни Хлєбік, начальника відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Миколи Степановича Ворушило, економіста з питань енергетичного менеджменту та моніторингу енергоспоживання відділу освіти райдержадміністрації Світлани Валеріївни Баранець та представника Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області у зв’язку з початком опалювального сезону, відповідно до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 06.10.2017 № 597, відбувся об’їзд дошкільних навчальних закладів міста Сквира.

Розпочато опалення згідно із заявами керівників ДНЗ № 1, № 2, № 5, підготовлено документи та подано до Сквирської дільниці Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» на підключення газових котелень ДНЗ № 3, № 6 та Сквирського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок». Під час об’їзду особливу увагу приділено вимогам пожежної безпеки та заходам з енергозбереження.