Головна Новини ПАМ`ЯТІ ЮРІЯ СЕРГІЙОВИЧА МАРТИНЕНКА

Жовтень 2017

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна…. Війна.

Ще кілька років тому, ми не могли собі і уявити, що знову на нашу Батьківщину прийде війна. Люди об’єдналися проти російського агресора.

Сьогоднішні події в Україні не дають спокою кожному свідомому українцю. На полі битви – захисники, воїни. Важка ця праця – захищати мир! Багатьом із них, на жаль, не судилося повернутися живими. Вони полягли навіки.

Сьогодні громада м. Сквира попрощалася із захисником, який загинув на Сході України – Мартиненком Юрієм Сергійовичем. В останню дорогу бійця прийшли провести численні краяни, рідні, друзі, знайомі. На громадській панахиді були присутні його бойові побратими, а також керівники району і міста, члени громадських організацій, волонтери та небайдужі до чужого горя люди.

Мартиненко Юрій народився 14 липня 1987 року. Свою шкільну дорогу розпочав у Селезенівській загальноосвітній школі. Після її закінчення у Сквирському професійно-технічному училищі 29 здобув спеціальність тракториста-машиніста.

16 жовтня 2016 року пішов на службу за контрактом до Збройних Сил України. Проходив її у Білоцерківському зенітно-ракетному полку. Військова частина, в якій служив Юрій, наразі перебуває в м. Сєвєродонецьку.

Завжди – спокійний, врівноважений та доброзичливий. Таким він був, таким він є, таким він залишиться навіки.

Разом із родиною Юрія, його друзями і знайомими сумують усі сквиряни, всі, кому не байдужі доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків. Пам'ять про Юрія Мартиненка буде жити вічно, адже Герої не вмирають!