Головна Новини Повідомлення органів влади Калина - біля священних місць ПАМ’ЯТІ

Листопад 2017

У рамках благоустрою населених пунктів району 8 жовтня ц. р. було проведено суботник, організатором якого виступив начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлового-комунального господарства райдержадміністрації М.С. Ворушило. Біля пам’ятника героям Небесної Сотні та усім захисникам України, що в центрі м. Сквира, та на місці, де буде встановлено пам’ятний знак героям АТО (біля районного Будинку культури), працівниками райдержадміністрації та відділу культури посаджено калину. Саджанці благодійно надав приватний підприємець Андрій Войтко з с. Малі Єрчики.

Отже, калина – символ України – вже незабаром заквітчає кетягами священні місця пам’яті про наших земляків, які стали на захист суверенності, соборності та незалежності рідної держави.

Фото Світлани ГАВРИЩУК.