Головна Новини Повідомлення органів влади Відкритий черговий Пленум Сквирської районної організації війни і праці
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

В залі засідань райдержадміністрації під головуванням керівника Сквирської районної організації війни і праці М.І.Шевчука відбувся відкритий черговий Пленум, на який прибули 42 делегати Сквирщини. В роботі Пленуму брав участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк.

Першим питанням порядку денного була доповідь голови ветеранської організації району М.І.Шевчука про підсумки роботи Сквирської районної організації війни і праці за 2017 рік та завдання на 2018 рік.

Делегати обговорили доповідь М.І.Шевчука і ухвалили рішення - взяти її до відома.

Микола Іванович Шевчук та голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк вручили нагороди за підсумками конкурсу на кращу первинну організацію району ВАТ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» (голова Л.К.Черкасенко, ветеран праці), ветеранська організація села Горобіївка (М.П.Нищук) і ветеранська організація села Великополовецьке (голова І.В.Гривник). За хорошу роботу нагороди отримали керівники 9 первинних ветеранських організацій. До Пленуму звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк, який подякував районній організації війни і праці за активну участь у суспільно-громадському житті району і величезну виховну патріотичну роботу з молоддю.

«В 90-х роках ми найбільше увагу звертали на економічний розвиток держави, не приділяючи належної турботи вихованню патріотизму молоді, їх усвідомленню себе українцями. Після Революції Гідності і вторгнення російського агресора на терени України – всім стало зрозуміло, що українці – велика нація і в нашій єдності - нездоланна сила! Наші хлопці, деякі з них вперше взяли в руки зброю, не тільки зупинили ворожий наступ однієї з найсильніших армій світу, а й звільнили значну територію Донецької і Луганської областей. В Сквирському районі проведено ряд фестивалів і заходів із обов’язковим залученням ветеранів АТО. Під час заходу «Ми діти твої, Україно!» дітвора з Криму, Донеччини і усієї України, разом з дружиною Президента - Мариною Порошенко заклали символічний Парк Миру у селі Пустоварівка. Разом з нашими дітьми дітвора з Донеччини відпочивали в таборі у селі Чубинці, брали активну участь у спортивно-культурних заходах, їздили на екскурсію до Києва, де відвідали сесійне засідання Верховної Ради України. Впевнений, що додому повернулись підлітки не тільки сповненими емоцій, а й справжніми юними українцями. Краще приймати дітей з Південного Сходу на відпочинок, ніж відправляти своїх на війну.»

Василь Васильович подякував Пустоварівському сільському голові М.О.Скочинському, директору ТОВ «Агрофірма «Колос» Л.В. Центилу, директору СП ”Інтерагро Сквира” О.М.Сологубу, Сквирській районній організації війни і праці, сільським головам району, та громадським активістам за докладені зусилля щодо виховання патріотизму у підростаючого покоління.

Пленум також заслухав питання про впорядкування обліку ветеранів війни і праці та підготовку до звітів за 2017 рік, вніс зміни до Президії Сквирської ветеранської організації.

Переглядів: 197
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack