Головна Новини Повідомлення організацій району «Твоє майбутнє – в твоїх руках»

Листопад 2017

«Твоє майбутнє – в твоїх руках» Друк

Дитячий малюнок – це мрія, втілена на папері. Адже саме мовою пензлика дитина може не тільки розкрити свій талант, а й розказати про свою омріяну професію.

Цьогоріч у щорічному обласному конкурсі взяли участь 54 учні з 12 шкіл Сквирського району. У загальноосвітніх навчальних закладах Сквирщини перший етап профорієнтаційного конкурсу малюнку тривав з 25 вересня по 31 жовтня. Перед дітьми поставили завдання намалювати, яким спеціалістом вони бачать себе в майбутньому та яка професія їм до вподоби. Хлопчики та дівчатка намагалися найдетальніше відтворити свою мрію на папері. Кращі талановиті роботи із 12 навчальних закладів були подані до Сквирського районного центру зайнятості для оцінювання.

Протягом тижня кожен відвідувач центру зайнятості мав змогу ознайомитись з дитячою творчістю, а заздалегідь сформоване журі оцінило яскраві малюнки з професійної точки зору серед різнобарвних цікавих робіт та обрало призерів серед кожної вікової категорії.

Наш район отримав 10 призових місць в категоріях:

у першій віковій категорії (7-10 років):

І місце – Волоконську Ірину, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Нешпор Ольгу, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Халімон Дарію, ученицю 4 класу Шапіївського НВК; у другій віковій категорії (11-14 років):

І місце – Павленко Амалію, ученицю 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ місце – Ісаєву Олександру, ученицю 9 класу Дулицького НВО;

ІІІ місце – Дейнеку Ольгу, ученицю 8 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

у третій віковій категорії (15-17 років):

І місце – Харитонкіну Ксенію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Кривенко Діану, ученицю 11 класу Сквирського НВК;

ІІІ місце – Кирильчук Вікторію, ученицю 10 класу Буківського НВК.

За кращий творчий підхід Бондар Вікторію, ученицю 3 класу Тхорівського НВК.

З нагоди нагородження переможців директор Сквирського районного центру зайнятості С.Г.Кривуша привітала призерів конкурсу, побажала їм успіхів у навчанні, майбутніх перемог та вручила переможцям грамоти та цінні подарунки. Також всі присутні мали змогу побачити творчі малюнки призерів, які демонструвалися на інтерактивній дошці.

Роботи переможців конкурсу направлені до Київського обласного центру зайнятості для участі в ІІму етапі обласного конкурсу «Твоє майбутнє – в твоїх руках»і маємо надію отримати призові місця.

Директор С.Г.Кривуша