Головна Новини Повідомлення органів влади Збірна команда Сквирського району прийняла активну участь у спартакіаду серед працівників аграрного сектору та переробної промисловості Київської області.

Листопад 2017
27 28 29 30

Збірна команда Сквирського району прийняла активну участь у спартакіаду серед працівників аграрного сектору та переробної промисловості Київської області. Друк

Департамент агропромислового розвитку спільно з управлінням фізичної культури і спорту провели спартакіаду серед працівників аграрного сектору та переробної промисловості Київської області, присвячену Дню працівників сільськогосподарського господарства. Змагання гостинно приймав Немішаєвський аграрний коледж у селищі Немішаєве, що в Бородянському районі.

Вболівати за колег-держслужбовців на спартакіду завітав начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв, який разом з іншими почесними гостями взяв участь в урочистому відкритті змагань.

В урочистостях також взяли участь члени Оргкомітету та почесні гості: Немішаєвський селищний голова Сергій Замідра, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Руслан Владика, голова Київської обласної організації ВФСТ «Колос» Павло Соловей, директор центру «Спорт для всіх» Денис Мірзоєв, директор провідного коледжу країни Володимир Альохін та інші поважні представники Київщини.

Присутні віддали шану воїнам, які захищали Україну в період другої світової війни та захищають її сьогодні хвилиною мовчання.

Учасниками спартакіади стали працівники департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації та управлінь і відділів агропромислового розвитку райдержадміністрацій, працівники сільського господарства та переробної промисловості, фермери та приватні підприємці сільськогосподарського спрямування.

Згідно програми спартакіади відбулися змагання з: гирьового спорту, волейболу, дартсу, настільного тенісу, шахів, шашок та перетягування канату.

Збірна команда Сквирського району прийняла активну участь та гідно представила Сквирщину на цьому спортивному заході. В змаганнях з гирьового спорту Олег Ярмолюк ( Малолисовецька сільська рада) став чемпіоном спартакіади, в змаганнях з шахів переможцем став Андрейченко Віталій (Сквирський МФОК «Старт»), Тетяна Туберідзе (Сквирський МФОК «Старт») в змаганнях з шашок виборола друге місце, в турнірі з настільного тенісу Довгаль Павло (Великополовецька сільська рада) посів друге місце, Мерзла Маргарита (Малолисовецька сільська рада) – бронзовий призер змагань, в турнірі з дартсу Гурська Ольга (Сквирський МФОК «Старт») посіла третє місце, в перетягуванні канату збірна команда району посіла друге місце. Команду до змагань готували: управління агропромислового комплексу (начальник управління) Сиворакша Микола Васильович та Сквирський фізкультурно-оздоровчий клуб «Старт» – голова Поліщук Микола Михайлович.