Головна Новини Повідомлення органів влади Центральна вулиця с. Руда вкрилась асфальтом

Грудень 2017

30 листопада 2017 року жителі с. Руда переживали щасливі миттєвості. Адже здійснилася їхня заповітна мрія – центральна вулиця І. Франка, яка веде до школи, ФАПу, магазину, покрилась добротною асфальтівкою. До справи доклали зусиль депутат Київської обласної ради Глиняний Л.П., сільський голова Згардівська Н.А., районна рада та райдержадміністрація.

На урочистостях з нагоди цієї знаменної події виступили і були тепло зустріті жителями села сільський голова Згардівська Н.А., депутат Київської обласної ради Глиняний Л.П., помічник народного депутата України Сольвара Р.М. Бурдик Л.В., Шамраївський сільський голова Левіцька В.П. та голова Сквирської районної ради Гриша В.В., який вручив сільській голові букет квітів. Жителів села привітали директор ТОВ „Сквирський КХП” Дорошенко В.О. та директор ТОВ „Шамраївський цукор” Дворцов А.О. Заступник директора Рудянського НВК І-ІІ ст. Якименко Н.В. та депутат Рудянської сільської ради Степанець О.С. подякували всім, хто долучився до проведення капітального ремонту дороги.

Дійство завершилося святковим обідом, який громада організувала прямо на відремонтованій дорозі.

(Матеріал з Інтернет-ресурсу "Сквира")