Головна Новини Повідомлення органів влади 5 грудня Міжнародний день волонтерів.

Грудень 2017

Шановні волонтери Сквирського району!

Від щирого серця вітаю вас із Міжнародним днем волонтера!

У нелегку годину історії рідної держави ви стали першими, хто відгукнувся та прийшов на допомогу нашим військовим. Сьогодні ви, не шкодуючи ні моральних,ні фізичних сил, часу, всіма можливими і неможливими шляхами знаходили, де можна придбати військову амуніцію, засоби захисту, необхідне військове обладнання, тримали контакт з кожним жителем нашого краю, який брав участь в АТО, готували адресні посилки, ризикуючи життям, відвозили гуманітарні вантажі до найгарячіших точок на сході України. У справі захисту рубежів рідної держави, підтримки наших воїнів єдиність проявили всі жителі району - від вихованців дитячих садочків та учнів шкіл, які своїми малюнками та власноруч виготовленими оберегами зігрівали серця бійців у найважчих ситуаціях, до пенсіонерів, які часом віддавали останні свої заощадження для допомоги армії. Необхідна підтримка та допомога захисникам Вітчизни надається й сьогодні.

Тож щиро дякую усім жителям нашого краю, волонтерам, керівникам та колективам сільськогосподарських, промислових підприємств, бюджетних установ, підприємцям, дітям та молоді, представникам старшого покоління за великий патріотизм та бажання прийти на допомогу ближньому.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги, успіхів у всіх починаннях, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай уся доброчинність, яку ви творите, повертається до вас сторицею.

Доземний вам уклін, дорогі волонтери-земляки!

Голова райдержадміністрації Василь Галюк