Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 листопад № 697 30 листопада 2017 року "Про призначення опікуна над малолітніми дітьми, позбавленими батьківського піклування, Назарчуком Даніїлом Юрійовичем та Назарчуком Богданом Юрійовичем "

Грудень 2017

№ 697 30 листопада 2017 року "Про призначення опікуна над малолітніми дітьми, позбавленими батьківського піклування, Назарчуком Даніїлом Юрійовичем та Назарчуком Богданом Юрійовичем " Друк

Про призначення опікуна над малолітніми дітьми,

позбавленими батьківського піклування,

Назарчуком Даніїлом Юрійовичем

та Назарчуком Богданом Юрійовичем

На виконання статей 56, 59, 61, 63 Цивільного кодексу України, статей 243, 245, 249 Сімейного кодексу України, статті 6 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини" та врахувавши висновок комісії з питань захисту прав дитини Сквирської районної державної адміністрації від 24 листопада 2017 року № 13/1 щодо доцільності влаштування під опіку та піклування гр. Назарчук Любові Федорівни, 15 травня 1957 року народження, дітей, позбавлених батьківського піклування, Назарчука Даніїла Юрійовича, 05 серпня 2009 року народження, та Назарчука Богдана Юрійовича, 21 липня 2014 року народження:

1. Призначити Назарчук Любов Федорівну, опікуном над малолітніми дітьми, позбавленими батьківського піклування, Назарчуком Даніїлом Юрійовичем, та Назарчуком Богданом Юрійовичем.

2. Підопічні Назарчук Даніїл Юрійович та Назарчук Богдан Юрійович будуть проживати з опікуном Назарчук Любов’ю Федорівною за адресою: Сквирський район, Київська область.

3. Опікуну Назарчук Л.Ф.:

3.1. Виховувати підопічних дітей, піклуватися про їх здоров'я, психічний стан, фізичний і духовний розвиток, готувати їх до самостійного життя, забезпечувати їх догляд і лікування.

3.2. Створювати належні побутові умови для здобуття дітьми, позбавленими батьківського піклування, дошкільної та повної загальної середньої освіти.

3.3. Вживати заходів до захисту цивільних прав та інтересів підопічних дітей.

3.4. Щорічно, до 10 лютого, подавати службі у справах дітей та сім'ї Сквирської районної державної адміністрації письмовий звіт про стан виконання обов'язків опікуна та використання соціальної допомоги на дитину.

3.5. Забезпечувати підопічним дітям проходження двічі на рік медичного огляду.

3.6. Зібрати необхідні документи та оформити в органах соціального захисту (управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації) соціальну допомогу на дітей.

3.7. Забезпечувати підопічним дітям вільне віросповідання, не нав'язувати їм релігію, яку сповідає опікун.

4. Службі у справах дітей та сім'ї Сквирської районної державної адміністрації:

4.1. Забезпечити захист та дотримання житлових та майнових прав дітей, позбавлених батьківського піклування.

4.2. Забезпечувати Назарчука Даніїла Юрійовича та Назарчука Богдана Юрійовича пільговим оздоровленням.

4.3. Оформити особові справи дітей, позбавлених батьківського піклування.

4.4. Здійснювати контроль за умовами утримання, навчання, виховання підопічних дітей.

5. Відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації забезпечити право підопічних дітей на здобуття дошкільної та повної загальної середньої освіти.

6. Відповідальним за збереження права на майно та речей особистого вжитку Назарчука Даніїла Юрійовича та Назарчука Богдана Юрійовича призначити опікуна Назарчук Любов Федорівну.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Хлєбік О.Ю

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації О.В. Славінська