Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 листопад №698 30 листопада 2017 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Патарідзе Надії Іванівні для ведення товарного сіль"

Грудень 2017

№698 30 листопада 2017 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Патарідзе Надії Іванівні для ведення товарного сіль" Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі

її у власність гр. Патарідзе Надії Іванівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Дулицької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Патарідзе Н.І. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Ставничою Л.В., та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126,186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Патарідзе Надії Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Патарідзе Надії Іванівні земельну ділянку площею 5,0867 га. (з них ріллі-5,0867 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Патарідзе Надії Іванівні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації О.В.Славінська