Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 листопад №699 30 листопада 2017 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Царук Людмилі Василівні для ведення "

Грудень 2017

№699 30 листопада 2017 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Царук Людмилі Василівні для ведення " Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

для передачі її у власність гр. Царук Людмилі Василівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Дулицької сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Царук Л.В. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай), враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області № 376/2265/15-ц від 13.11.2015 року, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Щедрий колос» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Царук Людмилі Василівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради за № 358 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Щедрий колос».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Царук Людмилі Василівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації О.В. Славінська