Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 листопад №700 30 листопада 2017 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Кубенко Тетяні Степанівні для ведення товарного сільськогосподарсь"

Грудень 2017

№700 30 листопада 2017 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Кубенко Тетяні Степанівні для ведення товарного сільськогосподарсь" Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі

її у власність гр. Кубенко Тетяні Степанівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Кубенко Т.С. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Ставничою Л.В., та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126,186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Кубенко Тетяні Степанівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Кубенко Тетяні Степанівні земельну ділянку площею 3,1900 га. (з них ріллі-3,1900 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Кубенко Тетяні Степанівні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації О.В.Славінська