Головна Новини Повідомлення органів влади Районний військово-патріотичний захід «Українцем я зовуся і цим іменем горджуся»

Грудень 2017

Програмою національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Сквирському районі на 2017-2020 роки, схваленою розпорядженням голови райдержадміністрації від 09.02.2017 року № 69 та затвердженою рішеннями сесії Сквирської районної ради від 23.02 2017 року № 08-13-07 із змінами, внесеними рішенням сесії Сквирської районної ради
від 25.05.2017 року № 26-14-07,
визначено проведення по навчальних закладах району з учнівською та студентською молоддю військово-патріотичного заходу, присвяченого Дню Збройних Сил України.

Районний військово-патріотичний захід «Українцем я зовуся і цим іменем горджуся» було проведено 5 грудня на базі ДНЗ «Сквирське ВПУ» із залученням Сквирського військового районного комісаріату та громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини». У заході брали участь голова Райдержадміністрації В.В.Галюк, голова правління громадської спілки «Федерація громадських організацій учасників АТО Київщини» В.Я. Мостовий і представник громадської спілки «Федерація громадських організацій учасників АТО Київщини» І.Ю.Гук

Під виконання Державного Гімну України відбулася церемонія підняття Державного Прапору України. Честь підняти Прапор України мали солдат Бондар Олександр Юрійович та старший солдат Мішковець Олександр Вікторович.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Сквирської районної державної адміністрації В.В.Галюк. «6 грудня – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.

І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Саме вони захищають рубежі нашої країни, її національні інтереси, конституційні інтереси, забезпечують безпеку всіх громадян України. Наші військові завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави.» - наголосив Василь Васильович.

Хвилиною Мовчання учасники заходу вшанували пам'ять бійців, що віддали життя за Україну на Сході нашої держави та Героїв Небесної сотні.

Поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам АТО учні третього курсу Стогній Олександр, Можарівський Олександр та старший солдат Мішковець Олександр.

Комісар Сквирського районного військового комісаріату підполковник Ю.П. Волинець ознайомив учасників змагань з Програмою свята.

А це конкурсні змагання в особистій першості з розбирання і складання автомата на швидкість; надання первинної медичної допомоги; знання історії українського війська та «Влучний стрілець» (пневматична зброя,) і дартс.

По завершенню частування смачною козацькою кашею відбулося вручення сертифікатів та Грамот найвправнішим учасникам змагань.

Захід відбувся за підтримки Сквирської райдержадміністрації, відділу освіти РДА, ДНЗ «Сквирське ВПУ", Сквирського військового районного комісаріату та громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини», ДП ТОВ “Кліринг-Агро”, ДП “Сквирський хлібозавод” ВАТ «Київхліб», Центру первинної медіко-санітарної допомоги, Комбінату хлібопродуктів, приватним підприємцям О.Л.Сопіженку і О.А.Щур.