Головна Новини Повідомлення органів влади З Днем Збройних Сил України

Грудень 2017

Шановні захисники України! Щиро вітаю Вас із Днем Збройних Сил України!

Професіоналізм та відданість людей у погонах є запорукою обороноздатності та територіальної цілісності української держави. У складні часи перетворень та реформ армія вистояла лише завдяки героїчним зусиллям рядового та офіцерського складу, а також цивільного персоналу.

Молоді воїни, що роблять перші кроки на військовій службі – майбутнє нашого війська. Це майбутнє залежить від того, наскільки впевнено ви опануєте військову науку.

Сьогодні, в День Збройних Сил України, з глибокою повагою звертаємося до ветеранів. Прошу Вас частіше зустрічатися з молоддю, розповідати їм, якою ціною здобуті мир і свобода для нинішніх поколінь.

Вітаю батьків, чиї сини і дочки служать у Збройних Силах України. Ваші діти обрали складну, але гідну професію. І ви можете пишатися результатами свого виховання.

Нехай буде сильна наша армія. Нехай буде міцна безпека держави. Нехай буде мир, спокій і добро в кожній оселі рідної України.

Голова районної державної адміністрації                 Василь Галюк