Головна Новини Повідомлення органів влади Відкриття пам’ятника учасникам АТО

Грудень 2017

Сьогодні, у День Збройних сил України відбулася церемонія відкриття пам’ятника учасникам АТО.

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк. «Сьогодні ми віддаємо шану усім полеглим, яких немає поряд з нами, але вони продовжують жити в наших серцях! Це символ пам'яті славних синів українського народу, наших військовослужбовців, їхньої невичерпної мужності та незламного духу. Я дякую батькам загиблих героїв, зате що виховали справжніх українців! Наша обов’язок не тільки пам’ятати відважних захисників української держави, а й виховувати на їх подвигах підростаючі покоління», - сказав Василь Васильович.

На мітингу виступили голова районної ради В.В.Гриша, міський голова В.А.Скочко, редактор громадсько-політичної газети «Вісник Сквирщини» К.Ф.Бондарчук і мама загиблого в АТО бійця І.В.Лучинського Валентина Костянтинівна.

Хвилиною Мовчання було вшановано пам'ять бійців, що загинули на Сході України.

Благочинний району протоієрей УПЦ/КП/ Віктор (Скакевич) освятив пам’ятник.

Керівники району, міста, районних громадських організацій, воїни, що брали участь у антитерористичній операції та жителі міста поклали квіти до підніжжя відкритого монументу.