Головна Новини Повідомлення органів влади Урочистості до Дня Збройних сил України та з нагоди Міжнародного дня волонтера

Грудень 2017

У районному Будинку культури відбулося урочистості до Дня Збройних сил України та з нагоди Міжнародного дня волонтера.

До присутніх звернувся голова Сквирської районної державної адміністрації В.В.Галюк. «Армія — запорука суверенітету та незалежності держави, один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави. Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Впевнений, що українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.»- наголосив Василь Васильовач.

Голова райдержадміністрації вручив Грамоти кращим військовослужбовцям, що служать у райвійськкоматі та разом з головою районної «Спілки учасників АТО Сквирщини» О.О.Редюк медалі «Учасник антитерористичної операції» бійцям, які повернулись зі служби на Південному Сході держави.

Про мужність наших воїнів, відданість своїй справі волонтерів йшлося у виступах голови районної ради В.В.Гриші, міського голови В.А.Скочка, помічника-консультанта депутата Київської обласної ради Л.П.Глиняного Т.Г.Власюк, керівника волонтерської громадської організації «Надійний тил» О.А.Щур. Помічник-консультант народного депутата Р.М.Сольвара Л.В.Бурдик вручила букети квітів матерям загиблих у зоні АТО бійців. Поіменно згадувались всі волонтери і всі організації району, що допомагали Збройним силам України.

Відбувся святковий концерт аматорських колективів та виконавців.