Головна Соціальна сфера Пенсійне забезпечення запобігання проявам корупції Заходи щодо запобігання корупції

Січень 2018

Заходи щодо запобігання корупції Друк

Звіт

про проведення заходів щодо запобігання корупції

у Сквирському об’єднаному управлінні ПФУ Київської області

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює заходи щодо запобігання корупції, а також бере участь у їх здійсненні у межах своїх повноважень, визначених законами та іншими нормативно – правовими актами.

На веб-сторінці Сквирської районної державної адміністрації у вкладці Соціальна сфера Пенсійне забезпечення діє рубрика «Запобігання проявам корупції», де розміщується та поновлюється інформація про загальний стан антикорупційної роботи. На цій же сторінці започатковано рубрику «Зворотній зв’язок» для ефективного функціонування дієвого механізму зворотного зв’язку з громадськістю щодо повідомлень про факти корупційних правопорушень.

Питання запобігання та протидії корупції розглядаються та обговорюється на апаратних нарадах в управлінні.

Скарги на діяльність чи бездіяльність посадових осіб управління станом на 01.01.2018 року не надходили, осіб, притягнутих до відповідальності за корупційні правопорушення в управлінні немає.

З метою забезпечення ЗУ « Про публічні закупівлі» на офіційному веб-сайті оприлюднюється інформація щодо державних закупівель товарів, робіт та послуг.

Реалізація виконання заходів щодо запобігання корупції в Сквирському об’єднаному управлінні протягом 2017 року здійснювалась шляхом:

-                проведення контролю за недопущенням фактів призначення на відповідні посади осіб, які були притягнуті до відповідальності за корупційні правопорушення;

-                проведення спеціальної перевірки осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави; за період з 31.03.2017 по 01.01.2018 була проведена 1 перевірка;

-                проведення роботи, спрямованої на запобігання і припинення корупційних діянь у відділах управління (при призначенні на посаду державні службовці підписують попередження про спеціальні обмеження, визначені Законами України «Про запобігання корупції», «Про державну службу» та ознайомлюються із загальними правилами поведінки державного службовця);

-                на контролі моніторинг додержання державними службовцями антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу, насамперед, щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб, так в управлінні за 2017 рік було проведено 4 службові перевірки згідно статті 27 Закону України «Про запобігання корупції», порушень не встановлено;

- надання методичної та консультативної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства відділам управління. Проводиться перевірка фактів подання декларацій на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (http://nazk.gov.ua). За 2017 рік подано 39 річних декларацій. При призначенні на посади та при звільнені з управління, всі державні службовці управління подали декларації. За період з 31.03.2017 по 01.01.2018 року призначено на посади 2 людини, звільнено 2 людини.

У листопаді 2017 всі державні службовці управління пройшли навчання за тематичним короткотерміновим семінаром з питань запобігання та протидії корупції та отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.

10.11.2017 та 29.12.2017 проведено тестування працівників управління щодо додержання антикорупційного законодавства. Тестування пройшли 100% працівників.

У Сквирському об’єднаному управлінні за 2017 рік відбулося зменшення витрати на оплату електроенергії на 500 кВт, зменшено водопостачання на 3 м3, зменшено площу оренди приміщень з 362 м2 на 288 м2, розробляються заходи щодо здачі невикористаної площі в оренду, зменшено витрати на охорону приміщень, на 29 тис.грн., переведено на пультову охорону.

З метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій здійснюється постійний контроль за фінансуванням пенсійних виплат

Начальник відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи                         А. М. Мялук