Головна Новини Повідомлення організацій району Рятувальники Сквирщини здійснювали перевірку храмів району щодо забезпечення протипожежного захисту вірян під час святкових Різдвяних богослужінь.

Січень 2018
29 30 31

Рятувальники Сквирщини здійснювали перевірку храмів району щодо забезпечення протипожежного захисту вірян під час святкових Різдвяних богослужінь. Друк

5 січня рятувальники Сквирщини здійснювали перевірку храмів району щодо забезпечення протипожежного захисту вірян під час святкових Різдвяних богослужінь.

Під час профілактично-роз’яснювальної роботи із настоятелями храмів, рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки у даних закладах, провели інструктажі щодо дій у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної пригоди, вручили листівки та пам’ятки застережливого характеру. Також було оглянуто наявність первинних засобів пожежогасіння, в якому стані знаходяться шляхи евакуації, справність і надійність електромережі та пожежної сигналізації. Священнослужителі запевнили, що постійно приділяють увагу питанням дотримання правил пожежної безпеки і кожен раз нагадують їх вірянам.

Загалом на період різдвяно-новорічних свят вогнеборці Сквирщини переведені на посилений варіант несення варти.

Служба порятунку закликає громадян бути особливо обережними під час відвідування релігійних споруд і не провокувати пожеж. Священнослужителі та церковна громада мають усвідомити відповідальність, яка покладається на них стосовно дотримання правил пожежної безпеки на Святвечір.