Головна Новини Повідомлення органів влади Делегація на чолі з головою райдержадміністрації В.В. Галюком відвідала родини району, які втратили своїх рідних, що брали участь у бойових діях антитерористичної операції.

Січень 2018

У переддень Різдва Христового делегація на чолі з головою райдержадміністрації В.В. Галюком відвідала родини району, які втратили своїх рідних, що брали участь у бойових діях антитерористичної операції. У заході брали участь перший заступник голови РДА О.В.Славінська, голова громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини О.О.Редюк, директор Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.В.Мошківська, начальник відділу соціальної та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції та їх сімей І.Є.Хронюк та інші посадові особи.

Вітаючи рідних з Різдвяними святами голова райдержадміністрації сказав: «Ми у скорботі разом з Вами - рідними і близькими, це наша спільна втрата. Загиблих чи померлих  військовослужбовців не повернеш, але ціною свого життя вони дали шанс мільйонам українців на мирне небо і безпеку. Ми не забудемо цієї жертви і кожну хвилину життя всією Україною дякуватимемо нашим солдатам за хоробрість і відданість присязі. Дякуватимемо Вам за те, що Ви виховали Героїв, відважних воїнів і справжніх українців.»

Рідним на Різдво, гості подарували солодощі і продуктові набори.