Головна Новини Повідомлення органів влади Вітання голови райдержадміністрації з Різдвяними святами.

Січень 2018

Шановні жителі Сквирщини!

Прийміть щирі вітання із  найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим! У ці благовісні дні всі ми по-особливому, сповнені любові до своїх рідних, до своєї землі, усією громадою долучаємося до надзвичайно важливої, сакральної  події для кожного з нас, для наших родин, для нашого народу, яка змінила історію цілих цивілізацій, подія ця – народження Спасителя.
Очікувані  Різдвяні  церковні дзвони наповнять наші душі  вірою, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне   Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік.

Тож нехай   Різдво згуртує усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим сяйвом незгасних людських чеснот та цінностей.
Щиро зичимо, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло Ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи  задля  розвитку та процвітання нашого краю.
Хай в кожній родині панує мир і спокій, а усіх нас об’єднує прекрасна Батьківщина, якою ми можемо пишатися.
Христос народився!
Славімо його!