Головна Новини Повідомлення органів влади Голова районної державної адміністрації Галюк В.В. відвідав Великополовецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Січень 2018

За сприяння народного депутата України Сольвара Р.М. згідно з постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» та змін до них, до Сквирському району у 2017 році надійшли кошти субвенції на загальну суму 5993,6 тис. грн.

Зокрема, 1478,0 тис. грн. виділено на капітальний ремонт з впровадженням енергозберігаючих технологій (часткова заміна віконних і дверних блоків) будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Великополовецьке, вул. Молодіжна, 13-А Сквирського району Київської області.

Сьогодні, 11 січня голова районної державної адміністрації Галюк В.В., головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Колесник Гавронська Н.В. відвідали Великополовецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини, разом з головним лікарем медичного закладу Вишнівським П.П. оглянули приміщення та визначилися з видами і об»ємом робіт, які необхідно провести за виділені кошти. Заплановано ремонт даху, вікон, вхідних дверей, кабінетів сімейних лікарів.

Голова райдержадміністрації зустрівся з колективом амбулаторії, ознайомився з роботою наркологічного центру «Статус», розташованого в цьому ж приміщенні.