Головна Новини Повідомлення органів влади Обговорення Програми профілактики та лікування онкологічних захворювань Сквирського району, механізму компенсації пільгового перевезення та покращення мережі пасажирських перевезень

Лютий 2018

У залі райдержадміністрації відбулось розширене засідання робочої групи з обговорення Програми профілактики та лікування онкологічних захворювань Сквирського району, механізму компенсації пільгового перевезення окремих категорій громадян та інших пільг, а також вироблення пропозицій по покращенню мережі пасажирських перевезень на маршрутах приміського сполучення Сквирського району.

У засіданні взяли участь сільські голови, перевізники, головний лікар Сквирської центральної районної лікарні А.Г. Чиж, перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Славінська, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.А. Рогоза та її заступник Н.М. Капітанюк, начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації О.П. Пилюта. За результатами обговорень дано доручення голови райдержадміністрації відповідальним виконавцям щодо дієвої співпраці з сільськими головами з вирішення проблем вироблення механізму компенсації пільгового перевезення окремих категорій громадян та оптимізації маршрутів загального користування, віднесених до компетенції райдержадміністрації.