Головна Соціальна сфера Культура Культура Розробка заходів розвитку туризму

Лютий 2018

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В. Галюка відбулась нарада з розробки заходів розвитку туризму та обговорення туристичних маршрутів Сквирського району. На нараді створено робочу групу на чолі з директором районного народного краєзнавчого музею Поліщук О.А., до складу якої ввійдуть науковці, краєзнавці, фахівці відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, представники засобів масової інформації району. До обговорень та співпраці долучатимуть сільських голів та керівників сільськогосподарських підприємств.

На нараді голова райдержадміністрації дав доручення робочій групі провести аналіз стану та тенденцій розвитку туристичної сфери району, а саме: рекреаційно-туристичний потенціал, історико-культурні ресурси, народні промисли, фестивалі, виставки, вивчити туристичну та рекреаційну привабливість району, проблеми і потенційні можливості розвитку туризму та розробити пріоритетні напрями розвитку туристичної сфери. Першочергово голова райдержадміністрації наголосив на розробці маршруту для учнівської молоді, який в подальшому буде презентовано під час літніх шкільних канікул учням навчальних закладів району.