Головна Новини Повідомлення органів влади Підготовка профінформаційного масового заходу «Ярмарок кар’єри»

Лютий 2018

На виконання доручення голови райдержадміністрації від 05.02.2018 № 45-1 та з метою проведення профінформаційного масового заходу, спрямованого на забезпечення підвищення престижу і популяризації професій військового та поліцейського серед школярів і молоді до 35 років, а також задоволення кадрових потреб роботодавців, 12 лютого під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації О.В. Славінської відбулась нарада з питань підготовки та якісного проведення заходу «Ярмарок кар’єри», який заплановано на 16 лютого 2018 року.

У нараді взяли участь військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату Ю.П. Волинець, начальник сектору забезпечення Сквирської Нацполіції В. Шахов, начальник Сквирського районного центру зайнятості С.Г. Кривуша, редактор газети «Вісник Сквирщини» К.Ф. Бондарчук, директор ДНЗ «Сквирське ВПУ» О.С. Пасічник, начальник відділу освіти райдержадміністрації О.В. Заболотний. Обговорено питання проведення заходу, презентаційних секцій, участі у заході старшокласників, учнів і випускників училища, а також молоді до 35 років, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості. Значну увагу приділено питанням проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи.