Головна Новини Повідомлення органів влади Засідання робочої групи з питання обговорення Програми «Ліси Сквирщини на 2017-2021 роки»

Лютий 2018

У Сквирській райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи по виконанню Програми «Ліси Сквирщини на 2017-2021 роки» з порядком денним:

- збереження різноманіття флори та фауни, збільшення поголів’я диких тварин;

- про співпрацю Сквирського УТМР та державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство»;

- дотримання правил проведення лісогосподарських робіт в період сезону «тиші»;

- про стан виконання районної Програми,

а саме:

- щодо земель, які необхідно виділити під заліснення;

- виділення коштів з місцевих бюджетів на придбання садивного матеріалу для озеленення населених пунктів та на фінансування робіт щодо розвитку рекреаційної та туристичної інфраструктури.

На засіданні були присутні голова Сквирської райдержадміністрації Галюк Василь Васильович, перший заступник голови Сквирської РДА Славінська Оксана Вікторівна, заступник державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» Рижов Олег Миколайович, головний лісничий Сквирського району Бабенко Валентин Васильович, державний міжрайонний мисливствознавець ДП«Білоцерківлісгосп» Штика Андрій Костянтинович, директор Сквирського УТМР Титарчук Кім Васильович., головний спеціаліст Сквирського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області Тарасенко Марина Володимирівна, директор ДНЗ «Сквирське ВПУ» Пасічник Олександр Сергійович, голови сільських рад.

Виступив директор Сквирського УТМР Титарчук Кім Васильович, який висвітлив основні задачі товариства: збільшувати поголів’я куріпки, зайця русака та косулі, як основний показник роботи мисливського господарства, знищувати сіру ворону, граків, лисиць. В мисливських угіддях знищено дикого кабана, як захід недопущення занесення африканської чуми свиней на територію району.

Тарасенко Марина Володимирівна, головний спеціаліст управління Держпродспоживслужби повідомила, що в 2016 та 2017 році на території району зареєстровано два випадки захворювання домашніх тварин на сказ, які могли захворіти від укусів лисиць.

Директор ДНЗ «Сквирське ВПУ» Пасічник Олександр Сергійович наголосив, що готовий співпрацювати з органами місцевого самоврядування в аспекті виготовлення годівниць, шпаківень та участі в акціях направлених на виховання дітей та молоді.

Заступник директора ДП «Держлісгосп» Рижов Олег Миколайович погодився з пропозицією започаткувати акції встановлення шпаківень, годівниць в лісових масивах, парках, садах для приманювання птахів, як біологічний метод боротьби з шкідниками. Також ознайомив присутніх з головними правилами проведення лісогосподарських робіт в сезон «тиші».

Державний міжрайонний мисливствознавець ДП«Білоцерківлісгосп» Штика Андрій Костянтинович надав чіткі роз’яснення щодо встановлених в 2012 році меж мисливських угідь Сквирського УТМР.