Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Лютий № 67 07 лютого 2018 року "Про проведення районного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації "

Лютий 2018
26 27 28

№ 67 07 лютого 2018 року "Про проведення районного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації " Друк

Про проведення районного конкурсу на перевезення

пасажирів на автобусних маршрутах загального

користування, віднесених до компетенції

Сквирської районної державної адміністрації

Відповідно до законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та розпоряджень голови Сквирської районної державної адміністрації від 13 серпня 2013 року № 275 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сквирського району», зареєстрованого в Сквирському районному управлінні юстиції у Київській області 14.08.2013 за № 2/159, та від 03 вересня 2014 року № 388, зареєстрованого в Сквирському районному управлінні юстиції у Київській області 05.09.2014 за № 4/163:

1. Провести 12.03.2018 конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації (далі - конкурс).

2. Затвердити перелік об’єктів конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, згідно з додатком.

3. Відділу економічного розвитку Сквирської районної державної адміністрації:

3.1. Здійснити заходи щодо приймання документації на участь у конкурсі.

3.2. Здійснити заходи щодо організації та проведення конкурсу, які визначені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», зокрема щодо публікації оголошення про проведення конкурсу, видачі бланків для участі в конкурсі, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки матеріалів для проведення конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів, підготовки матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу, тощо.

3.3. Забезпечити під час проведення засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, технічний аудіозапис.

4. Конкурсному комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, подати в 10-денний термін після проведення конкурсу оформлений протокол засідання щодо визначення переможців конкурсу.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк

додаток

до розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації