Головна Райдержадміністрація Проекти розпоряджень голови РДА Про затвердження Положення про проведення у Сквирському районі змагань першого етапу Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Про затвердження Положення про проведення у Сквирському районі змагань першого етапу Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Відповідно до пункту 9 статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Положення про проведення Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, затвердженого спільним наказом Міністерства молоді та спорту України та Національного агентства України з питань державної служби від 11 листопада 2014 року 3737/169, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 листопада 2014 року за № 1504/26281, розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 20 червня 2017 року № 329 "Про затвердження Положення у Київській області змагань другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя", зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 13 вересня 2017 року за № 71/977, у зв’язку з утворенням управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації та з метою підвищення соціальної й трудової активності, залучення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, організації активного відпочинку державних службовців

1. Затвердити Положення про проведення у Сквирському районі змагань першого етапу Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, що додається.

2. Юридичному сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Сквирської

районної державної адміністрації

_____ лютого 2018 року № _____

Положення

про проведення у Сквирському районі

змагань першого етапу Всеукраїнської Спартакіади

серед збірних команд державних службовців Автономної

Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя

І. Загальні положення

1.1. Змагання першого етапу Всеукраїнської Спартакіади (далі – Спартакіада) серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (далі – змагання першого етапу Спартакіади) проводяться у Сквирському районі з метою зміцнення здоров’я державних службовців.

1.2. Основним завданням змагань першого етапу Спартакіади є залучення державних службовців Сквирського району до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя та формування збірної команди державних службовців Сквирського району для участі у першому етапі Спартакіади.

1.3. Змагання першого етапу спартакіади проводяться Сквирською районною державною адміністрацією щороку протягом квітня - червня.

ІІ. Організація та керівництво змагань першого етапу Спартакіади

2.1. Загальне керівництво з підготовки та проведення змагань першого

етапу Спартакіади здійснює організаційний комітет з підготовки та проведення змагань першого етапу Спартакіади (далі – організаційний комітет), склад якого щороку затверджується розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації.

2.2. З метою якісної підготовки, організації та проведення змагань першого етапу Спартакіади відділом культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської районної державної адміністрації (далі – відділ культури) створюється мандатна комісія у кількості 3 осіб. Персональний склад мандатної комісії затверджується відділом культури.

Мандатна комісія проводить реєстрацію команд-учасників змагань першого етапу Спартакіади в офіційний день приїзду і працює протягом проведення змагань першого етапу Спартакіади. Під час реєстрації мандатна комісія перевіряє відповідність персонального складу збірних команд завчасно наданим поіменним заявкам; відхиляє заявки, що не відповідають встановленій формі або неправильно оформлені; розглядає заявки на заміни учасників збірних команд, перевіряє наявність довідок з місця роботи; розглядає скарги, подані представниками збірних команд, щодо порушення умов участі у змаганнях першого етапу Спартакіади, у разі виявлення зазначених порушень, приймає відповідне рішення щодо дискваліфікації команди або учасника та анулює результати їх виступів.

Для розгляду скарг представників команд на спортивні результати змагань відділом культури створюється суддівська колегія змагань першого етапу Спартакіади.

2.3. Проведення змагань першого етапу Спартакіади здійснює відділ культури разом з Сквирською районною державною адміністрацією, організацією профспілки працівників державних установ України та Сквирським районним фізкультурно – оздоровчим клубом "Старт".

2.4. Підготовка спортивних споруд для проведення змагань першого етапу Спартакіади здійснюється відповідно до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025.

IІІ. Учасники змагань першого етапу

Спартакіади та умови проведення

3.1. У змаганнях першого етапу Спартакіади беруть участь державні службовці Сквирської районної державної адміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади Сквирського району.

3.2. До змагань першого етапу Спартакіади допускаються збірні команди, сформовані з державних службовців структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації та територіальних органів інших центральних органів виконавчої влади Сквирського району, які за станом здоров’я допущені до змагань за висновками закладів охорони здоров’я за місцем проживання учасників (далі – Учасники).

3.3. Усі Учасники змагань першого етапу Спартакіади повинні мати єдину спортивну форму, необхідний особистий інвентар.

Рекомендований склад збірної команди – до 8 осіб.

Кожному Учаснику команди дозволяється брати участь тільки в одному виді спорту.

ІV. Програма проведення змагань першого етапу Спартакіади

4.1. Теніс настільний:

1) змагання особисто-командні в одиночних розрядах;

2) склад команди – 2 особи (1 чоловік та 1 жінка);

3) система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд;

4) особисті змагання серед чоловіків та жінок проводяться окремо;

5) змагання проводяться згідно з чинними правилами змагань.

4.2. Шахи:

1) змагання особисто-командні;

2) проводяться окремо серед чоловіків та жінок;

3) склад команди – 2 особи (1 чоловік та 1 жінка);

4) змагання проводяться за швейцарською системою згідно з чинними правилами змагань.

4.3. Шашки:

1) змагання особисто-командні;

2) склад команди – 2 особи (1 чоловік та 1 жінка незалежно від віку);

3) змагання проводяться за швейцарською системою згідно з чинними правилами змагань.

4.4. Дартс:

1) змагання особисто-командні в одиночних розрядах;

2) склад команди – 2 особи (1 чоловік та 1 жінка);

3) система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд;

4) особисті змагання серед чоловіків та жінок проводяться окремо;

5) змагання проводяться згідно з чинними правилами змагань.

V. Умови визначення першості та нагородження

переможців і призерів змагань першого етапу Спартакіади

5.1. Переможці фінальних змагань першого етапу Спартакіади визначаються: в особистій (командній) першості у кожному виді програми; командна першість у видах спорту; загальнокомандній першості серед збірних команд Учасників.

Особиста першість у кожному виді програми визначається згідно з діючими правилами змагань з видів спорту.

У видах спорту: теніс настільний, шахи, шашки, дартс Учаснику за зайняте особисте місце нараховуються очки згідно з таблицею нарахування очок (особисті види). Таблиця нарахування очок наведена у додатку 1.

Командна першість у видах спорту: теніс настільний, шахи, шашки, дартс визначається за найбільшою сумою очок, набраних Учасниками команд у видах програм. Командна першість визначається за найбільшою сумою очок, що набрали учасники команд. У випадку рівності очок у двох або більше команд перевага надається команді з більшою кількістю 1, 2, 3 місць.

Загальнокомандне місце у змаганнях першого етапу Спартакіади визначається за найбільшою сумою очок, набраних командами у видах спорту.

При однаковій кількості очок у загальнокомандному заліку у двох або більше команд перевага надається команді, що має більше 1, 2, 3 місць у командному заліку; при рівності цього показника – команді, що має більше 1, 2, 3 особистих місць за видами програм.

5.2. Команди, які посіли 1, 2, 3 місця у командному і загальнокомандному заліках, є переможцями і нагороджуються дипломами та кубками.

Учасники, які посіли 1, 2, 3 місця в особистій першості у кожному з видів спорту, є переможцями і нагороджуються медалями, дипломами і кубками.

VI. Умови фінансування змагань першого етапуСпартакіади

Витрати на підготовку та проведення змагань першого етапу Спартакіади здійснюються відділом культури і Сквирською районною організацією профспілки працівників державних установ України за рахунок джерел, не заборонених чинним законодавством.

VII. Строки та порядок подання заявок

на участь у змаганнях першого етапу Спартакіади

7.1. Строки та порядок подання заявок на участь у змаганнях першого етапу Спартакіади визначаються Положенням про проведення у Сквирському районі змагань першого етапу Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

7.2. Для участі у змаганнях першого етапу Спартакіади подаються:

1) попередня заявка (за формою згідно з додатком 2) із вказаною кількістю учасників та видів спорту за підписом голови або заступника голови Сквирської районної державної адміністрації, керівника або заступника керівника територіального органу, іншого центрального органу виконавчої влади Сквирського району – до відділу культури електронною поштою на е-mail: vktur@ukr.net до 10 березня щороку;

2) поіменна заявка (за формою згідно з додатком 3) за підписом голови або заступника голови Сквирської районної державної адміністрації, керівника або заступника керівника територіального органу, іншого центрального органу виконавчої влади Сквирського району – до мандатної комісії в день приїзду на змагання першого етапу Спартакіади;

3) технічна заявка (за формою згідно з додатком 4) на кожний вид спорту – до суддівської колегії представником команди в день змагань. Представник команди подає до мандатної комісії на кожного Учасника змагань: паспорт, службове посвідчення, ксерокопію службового посвідчення.

VIII. Оскарження результатів змагань

першого етапу Спартакіади

8.1. Результати кожного змагання першого етапу Спартакіади можуть бути оскаржені представником команди після закінчення змагання, усним попередженням судді, який обслуговував змагання, та не пізніше, ніж за 30 хвилин після закінчення змагання в письмовій формі до суддівської колегії змагань з цього виду спорту.

8.2. Оскарження спортивних результатів негайно розглядається суддівською колегією змагань першого етапу Спартакіади.

8.3. У разі виявлення під час проведення змагань Учасника, який не є державним службовцем, результат не зараховується.

8.4. Несвоєчасно подані протести суддівською колегією змагань першого етапу Спартакіади не розглядаються.

Начальник відділу культури,

релігій, туризму, молоді та

спорту Сквирської районної

державної адміністрації О.Л. Центило - Гіптенко


Додаток 1

до Положення про проведення

у Сквирському районі змагань першого етапу Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців

Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя

(пункт 5.1 розділу V)

Таблиці нарахування очок

Особисті види

(теніс настільний, шахи, шашки)

Командні види

(футзал, волейбол)

У видах спорту нарахування очок

кожному учаснику

У командних ігрових видах спорту нарахування очок команді

місце

очки

місце

очки

1

30

1

120

2

28

2

110

3

26

3

100

4

24

4

90

5

23

5

85

6

22

6

80

7

21

7

75

8

20

8

70

9

19

9

65

10

18

10

60

11

17

11

57

12

16

12

54

13

15

13

51

14

14

14

48

15

13

15

45

16

12

16

42

17

11

17

39

18

10

18

36

19

9

19

33

20

8

20

30

21

7

21

27

22

6

22

24

23

5

23

21

24

4

24

18

25

3

25

15

26

2

26

12

27

1

27

10

Начальник відділу культури,

релігій, туризму, молоді та

спорту Сквирської районної

державної адміністрації О.Л. Центило - Гіптенко


Додаток 2

до Положення про проведення

у Сквирському районі змагань першого етапу Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців

Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя

(підпункт 1 пункту 7.2

розділу VII)

Державний герб України

__________________________________________________________________

(бланк організації)

ПОПЕРЕДНЯ ЗАЯВКА

Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя

___________________________________________________

(назва збірної команди)

з/п

Вид спорту

Кількість учасників

Судді

Кількість тренерів, представ-ників

усьо-го

з них:

кіль-кість

вид спорту

чоло-віків

жінок

1.

Волейбол

2.

Футзал

3.

Теніс настільний

4.

Шахи

5.

Шашки

Усього

Керівник _______________ _______________________

(підпис) (прізвище, ім’я,

по батькові)

Начальник відділу культури,

релігій, туризму, молоді та

спорту Сквирської районної

державної адміністрації О.Л. Центило - Гіптенко


Додаток 3

до Положення про проведення

у Сквирському районі змагань першого етапу Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців

Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя

(підпункт 2 пункту 7.2

розділу VII)

Державний герб України

__________________________________________________________________

(бланк організації)

ПОІМЕННА ЗАЯВКА

на участь у змаганнях першого етапу Всеукраїнської Спартакіади серед

збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим,

областей, міст Києва та Севастополя

___________________________________________________

(назва збірної команди)

з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Дата народ-ження

Вид спорту

Посада

Номер і дата розпоряд-ження (наказу) про призначення

Реко-мендації лікаря

1.

Керівник

Лікар ___________ ________________

(підпис) (ініціали,

прізвище)

М. П.

Представник команди ___________ _________________

(підпис) (ініціали,

прізвище)

Начальник відділу культури,

релігій, туризму, молоді та

спорту Сквирської районної

державної адміністрації О.Л. Центило - Гіптенко


Додаток 4

до Положення про проведення

у Сквирському районі змагань першого етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців

Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя

(підпункт 3 пункту 7.2

розділу VII)

______________________________________________
(бланк структурного підрозділу молоді та спорту)

ТЕХНІЧНА ЗАЯВКА

Команда _____________________________

Тренер команди _______________________

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вид спорту

1.

2.

Представник команди _______________ _______________________

(підпис) (прізвище, ім’я,

по батькові)

Керівник _______________ _______________________

(підпис) (прізвище, ім’я,

по батькові)

Начальник відділу культури,

релігій, туризму, молоді та

спорту Сквирської районної

державної адміністрації О.Л. Центило - Гіптенко

Переглядів: 171
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack