Лютий 2018
26 27 28

№ 611 12 жовтня 2017 року "Про затвердження Положення про координаційну раду для організації виконання Сквирської районної комплексної програми "Турбота" на 2016 – 2020 роки " Друк

Зареєстровано в Головному

територіальному управлінні

юстиції у Київській області

17 січня 2018 р. за № 13/1040

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою соціальної підтримки малозабезпечених верств населення району та надання одноразових грошових допомог мешканцям Сквирського району

1. Затвердити Положення про координаційну раду для організації виконання Сквирської районної комплексної програми "Турбота" на 2016 – 2020 роки, що додається.

2. Юридичному сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Хлєбік О.Ю.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Розпорядження голови Сквирської

районної державної адміністрації

12 жовтня 2017 року № 611

Зареєстровано в Головному

територіальному управлінні

юстиції у Київській області

17 січня 2018 р. за № 13/1040

Положення

І. Загальні положення

1.1. Координаційна рада для організації виконання Сквирської районної комплексної програми "Турбота" на 2016 – 2020 роки (далі – координаційна рада) є консультативно-розпорядчим органом, яка утворюється головою Сквирської районної державної адміністрації.

1.2. Координаційна рада у своїй діяльності керується Конституцією України та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, іншими правовими актами та цим Положенням.

ІІ. Основні завдання координаційної ради

2.1. Координація діяльності місцевих органів виконавчої влади з реалізації Сквирської районної комплексної програми "Турбота" на 2016 – 2020 роки.

2.2. Вирішення питання щодо надання персональної одноразової грошової допомоги громадянам, які її потребують.

2.3. Розроблення заходів Сквирської районної комплексної програми "Турбота" на 2016 – 2020 роки.

ІІІ. Права координаційної ради

3.1. Одержувати від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію стосовно виконання пунктів Сквирської районної комплексної програми "Турбота" на 2016 – 2020 роки.

3.2. Заслуховувати на своїх засіданнях інформацію керівників місцевих органів виконавчої влади про виконання вимог Сквирської районної комплексної програми "Турбота" на 2016 – 2020 роки.

ІV. Організація роботи координаційної ради

4.1. Керівництво координаційною радою здійснює голова, який за посадою є заступником голови Сквирської районної державної адміністрації. Персональний склад координаційної ради затверджує голова Сквирської районної державної адміністрації.

4.2. Формою роботи координаційної ради є засідання, які проводяться не рідше ніж один раз на квартал.

4.3. Засідання координаційної ради визначається правочинним, якщо на ньому присутні не менше ніж половина її складу.

4.4. Засідання координаційної ради оформляються протоколом.

4.5. Координаційна рада ухвалює рішення відкритим голосуванням.

4.6. Рішення координаційної ради ухвалюється відкритим голосуванням простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови координаційної ради.

4.7. Рішення координаційної ради, ухвалені в межах її повноважень, є обов’язковими для виконання підприємствами, установами та організаціями, органами місцевого самоврядування.

Начальник управління соціального

захисту населення Сквирської