Головна Регуляторна політика Відомості про здійснення регуляторної діяльності Нормативно-правові акти № 623 20 жовтня 2017 року "Про затвердження Положення про комісію з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей "
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28        

№ 623 20 жовтня 2017 року "Про затвердження Положення про комісію з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей " Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Зареєстровано в Головному

територіальному управлінні

юстиції у Київській області

03 січня 2018 р. за № 1/1028

Відповідно до пункту 9 статті 39, статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей" (із змінами), з метою розгляду заяв деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

1. Затвердити Положення про комісію з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, що додається.

2. Юридичному сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Хлєбік О.Ю.

Голова адміністрації В.В. Галюк


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Сквирської

районної державної адміністрації

20 жовтня 2017 року № 623

Зареєстровано в Головному

територіальному управлінні

юстиції у Київській області

03 січня 2018 р. за № 1/1028

ПОЛОЖЕННЯ

про комісію з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб,

які захищали незалежність, суверенітет та територіальну

цілісність України, а також членів їх сімей

І. Загальні положення

1.1. Комісія з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей (далі – Комісія), утворюється в Сквирській районній державній адміністрації з метою розгляду заяв членів сімей загиблих осіб, визначених абзацами п’ятим-восьмим пункту 1 статті 10 (далі – загиблий), а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей" (із змінами).

1.2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Кабінету Міністрів України, указами Президента України, іншими нормативно-правовими актами, Порядком виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей" (із змінами), Порядком визначення та застосування показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, затвердженого наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури від 27 вересня 2005 року № 174, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 жовтня 2005 р. за № 1185/11465 "Про затвердження Порядку визначення та застосування показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України", та цим Положенням.

1.3. Комісія утворюється розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації з числа представників Сквирської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та інших установ, організацій району.

1.4. Комісію очолює заступник голови Сквирської районної державної адміністрації.

ІІ. Завдання та функції Комісії

2.1. Комісія розглядає заяви членів сімей загиблих осіб, визначених абзацами п’ятим-восьмим пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції та пакет документів відповідно до пункту 8 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей" (із змінами).

2.2. Комісія протягом п’яти робочих днів з дня надходження подання про виплату грошової компенсації розглядає його по суті в присутності заявника або його законного представника чи уповноваженої особи та приймає рішення щодо призначення або відмови у призначенні грошової компенсації.

ІІІ. Організація роботи Комісії

3.1. Комісія проводить засідання в міру надходження заяв. Засідання вважається правомірним, якщо на ньому присутні не менше 2/3 членів Комісії.

3.2. Засідання Комісії проводиться відкрито із запрошенням усіх зацікавлених сторін.

3.3. Рішення Комісії приймається більшістю голосів присутніх членів Комісії.

3.4. Контроль за діяльністю Комісії здійснює заступник голови Сквирської районної державної адміністрації.

Начальник управління соціального

захисту населення Сквирської

районної державної адміністрації Н.А. Рогоза

Переглядів: 117
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack