Лютий 2018

Про призначення відповідальних осіб

за експлуатацію клієнтської частини

та за накладання електронного цифрового підпису

у системі дистанційного обслуговування клієнтів

через програмно-технічний комплекс

"Клієнт Казначейства — Казначейство"

Відповідно до законів України "Про електронні документи та електронний документообіг", "Про електронний цифровий підпис", постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1452 "Про затвердження Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності", відповідно до договору № 3 від 12 січня 2018 року про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу "Клієнт Казначейства – Казначейство" та з метою забезпечення захисту електронних банківських документів:

1. Надати право накладання електронного цифрового підпису (далі — ЕЦП) при формуванні електронних платіжних документів у системі дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс "Клієнт Казначейства — Казначейство" (далі - СДО):

1) першого підпису (ЕЦП керівника) – голові Сквирської районної державної адміністрації Галюку Василю Васильовичу;

2) другого підпису (ЕЦП бухгалтера) - начальнику-головному бухгалтеру відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської районної державної адміністрації Літвінко Аліні Олексіївні;

3) ЕЦП печатки Сквирської районної державної адміністрації - голові Сквирської районної державної адміністрації Галюку Василю Васильовичу.

2. Визначити Літвінко А.О., начальника-головного бухгалтера відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської районної державної адміністрації, уповноваженою особою, що забезпечує застосування електронного цифрового підпису в Сквирській районній державній адміністрації.

3. Відповідальним особам, визначеним підпунктами 1 – 3 пункту 1 цього розпорядження, у межах своїх службових обов’язків та наданих повноважень дотримуватись вимог чинного законодавства України з питань захисту електронних банківських документів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.В. Галюк