Головна Новини Повідомлення органів влади Святкова програма "Ти - жінка"

Березень 2018

6 березня 2018 року в приміщенні районного Будинку культури зібралося жіноцтво Сквирщини, з нагоди відзначення Міжнародного дня – 8 Березня. Найчарівнішу половину людства: мам, бабусь, подруг, всіх дівчат зустрічали з трояндами від народного депутата України Р.М.Сольвара.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк, який зокрема зазначив: «Серед кращих традицій нашого народу є повага й шана до жінки — матері – мудрої господині, охоронниці домашнього вогнища. Дбайлива мати, жінка, любляча дружина, сумлінна трудівниця — таке нелегке ваше покликання, яке ви виконуєте з гідністю і терпінням. Саме тому ніколи не прийде час, коли ми перестанемо поважати жінку, цілувати руки матерів і низько вклонятися їм до землі. Користуючись нагодою, хочу подякувати всім жінкам, які сьогодні сумлінною повсякденною працею утверджують авторитет державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств і організацій, забезпечуючи виконання важливих завдань на різних напрямках роботи. Особлива подяка тим жінкам, які сьогодні разом з чоловіками стоять на передньому краї боротьби за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, жінкам-волонтерам, медичним працівникам. Велика шана матерям і дружинам, які ждуть чоловіків та синів з фронту, глибоке співчуття тим з них, які втратили рідних.

Ваша небайдужа й відповідальна життєва позиція, як і буденна праця є справжньою запорукою миру й стабільності нашого народу, відродження нашої країни.

Тому бажаю Вам, щоб не тільки в свята відчували ви чоловічу увагу, турботу. Хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Здоров’я вам, щастя, нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця у ваші родини і серця.»

Найщиріші вітання лунали від помічників-консультантів народних депутатів України Р.М.Сольвара і В.І.Гудзенка – О.В.Бурдик і Л.В.Веряскіної, заступника голови районної ради О.Г.Грищенко та міського голови В.А.Скочка.

Всім жінкам присутнім у залі місцеві аматори подарували святковий концерт.

Наша сквирська земля багата на гарних, талановитих майстринь, їхня творчість була представлена в фойє районного Будинку культури, де розміщено виставку робіт.

Добігло свято до кінця і на останок усім жінкам були подаровані квіти і від народного депутата України В.І.Гудзенка.