Головна Новини Повідомлення органів влади Вітання голови Сквирської райдержадміністрації В.В.Галюка

Березень 2018

Шановні жінки Сквирщини!

Прийміть найщиріші вітання з прекрасним святом Весни, Любові, Краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки Сквирщини невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави.

Важко уявити наш прекрасний край без вас – красивих, розумних і мудрих сквирянок. Завдяки вашим таланту, працьовитості та енергії Сквирський район з кожним роком стає ще гарнішим.

Від усієї душі бажаю Вам величезного жіночого щастя! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди. Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, а довкола Вас панують любов і гармонія. Міцного здоров’я Вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду. Спокою та добробуту Вашим оселям.

З найкращими побажаннями

Голова Сквирської райдержадміністрації             Василь Галюк