Головна Новини Повідомлення органів влади Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ.

Квітень 2018

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ.

На нараді були заслухані і обговорені наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації;

2. Про стан оперативної обстановки на території району

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про підсумки виконання місцевих бюджетів за доходами за І-й квартал 2018 року.

Доповідач:Ульянова Марія Василівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

4. Про діяльність управління Держпродспоживслужбив Сквирському районі Головного Управління в Київській області в частині заходів із здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю, державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства, безпечністю та окремими показниками якості харчових продуктів, дотриманням законодавства про захист прав споживачів, державного нагляду у сферах карантину та захисту рослин.

Доповідач: Довгаль Микола Петрович - начальник управління у Сквирському районі головного управління Держпродспоживслужби у Київській області;

5. Про організацію роботи заміського табору «Росич» та пришкільних таборів у 2018 році.

Доповідач: Заболотний Олександр Віікторович – начальник відділу освіти райдержадміністрації;

6. Про хід проведення двомісячника з благоустрою населених пунктів району.

Доповідач: Ворушило Микола Степанович – начальник відділу відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації;

7. Про роботу з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Доповідач: Мошківська Ірина Вікторівна - директор районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді;

8. Про впорядкування транспортної мережі району.

Доповідач:Пилюта Олександр Петрович -– начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації.

9. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації.

Доповідач: Шеремет Олена Борисівна - завідувач сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.