Головна Новини Повідомлення організацій району Професіографічна екскурсія

Квітень 2018

Професіографічна екскурсія Друк

В рамках загальнообласної акції «Живи та працюй в Україні» фахівці Сквирського РЦЗ організували для учнів Сквирської загальноосвітньої школи №2 професіографічну екскурсію до ТОВ «Фабрика бакалейних продуктів».

Метою заходу є ознайомлення учнів з специфікою роботи підприємства, матеріально-технічною базою, умовами та оплатою праці.

Керівник підприємства Ковмір О.В. ознайомив учнів з історією та діяльністю підприємства, переліком професій, які використовуються на даному виробництві, розповів про перспективи розвитку та створення нових робочих місць, проінформував про вимоги до претендентів на вільні робочі місця, про подальше розширення та вдосконалення виробництва.

Профорієнтаційний захід поповнив знання підростаючого покоління про робітничі професії, сучасні умови виробництва та перспективу професійного зростання у робітничій сфері.