Головна Новини Повідомлення органів влади Перший тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» - 2018

Квітень 2018

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2018 року № 49 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 19 березня 2018 року № 155 «Про організацію проведення у 2018 році у місцевих органах виконавчої влади Київської області першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», у Сквирській райдержадміністрації розроблено та головою райдержадміністрації затверджено розпорядження від 26 березня 2018 року № 153 «Про організацію проведення у 2018 році у апараті та структурних підрозділах Сквирської районної державної адміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

12 квітня 2018 року у малому залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з проведення у 2018 році в апараті та структурних підрозділах Сквирської райдержадміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» під головуванням керівника апарату райдержадміністрації, керівника організаційного комітету В.Л. Салтанюка. За результатами розгляду пакетів документів, до участі у конкурсі допущено:

у номінації «Кращий спеціаліст»

П.І.П.

посада

Ільченко Юрій Володимирович

адміністратор відділу адміністративних послуг Сквирської РДА

Підгорецька Олена Юріївна

головний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів Сквирської райдержадміністрації

Момотюк Тетяна Вікторівна

провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку осіб за видами пільг управління соціального захисту населення Сквирської РДА

у номінації «Кращий керівник»

П.І.П.

посада

Бабич Майя Петрівна

завідувач сектору прийому громадян відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Сквирської РДА

Волинець Наталія Вячеславівна

начальник відділу з питань фінансово-кредитного забезпечення, економічного аналізу, прогнозування, врегулювання майнових і земельних відносин та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку Сквирської РДА

Серед учасників проведено онлайн-тестування в частині знання Конституції України та законодавства про державну службу.