Головна Райдержадміністрація Проекти розпоряджень голови РДА (Проект) Про затвердження Положення про комісію з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

(Проект) Про затвердження Положення про комісію з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Про затвердження Положення про комісію

з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб,

які брали участь у бойових діях на території інших

держав, а також членів їх сімей

Відповідно до пункту 9 статті 39, статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 214 "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей"

1. Затвердити Положення про комісію з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, що додається.

2. Юридичному сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації  В.В. Галюк


ПОЛОЖЕННЯ

про комісію з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб,

які брали участь у бойових діях на території інших держав,

а також членів їх сімей

І. Загальні положення

1.1. Комісія з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей (далі ― Комісія), утворюється в Сквирській районній державній адміністрації з метою розгляду заяв членів сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, визначених в абзаці першому пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", для осіб з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у таких державах, визначених пунктом 7 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на обліку за місцем проживання відповідно до Житлового кодексу Української Радянської Соціалістичної Республіки (далі ― квартирний облік) станом на 01 січня 2018 року та на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги (далі ― Реєстр) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 214 "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей".

1.2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Кабінету Міністрів України, указами Президента України, іншими нормативно-правовими актами, Порядком виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 214 "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей", при цьому враховується опосередкована вартість спорудження 1 квадратного метра загальної площі житла в населеному пункті, в якому заявник перебуває на квартирному обліку на день звернення за грошовою компенсацією, визначена Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відповідно до Порядку визначення та застосування показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України. У разі зміни опосередкованої вартості спорудження 1 квадратного метра загальної площі житла на день звернення заявника за грошовою компенсацією, визначеної Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України після розрахунку комісією розміру грошової компенсації, її розмір підлягає перерахунку комісією без звернення заявника за умови, що на день такої зміни грошову компенсацію не виплачено чи виплачено не в повному обсязі, та цим Положенням.

1.3. Комісія утворюється розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації з числа представників Сквирської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та інших установ, організацій району.

1.4. Комісію очолює заступник голови Сквирської районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

ІІ. Завдання та функції Комісії

2.1. Комісія розглядає заяви членів сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, визначених в абзаці першому пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", для осіб з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у таких державах, визначених пунктом 7 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на обліку за місцем проживання відповідно до Житлового кодексу Української Радянської Соціалістичної Республіки та пакет документів відповідно до пункту 8 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 214 "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей".

2.2. Комісія протягом п’яти робочих днів з дня надходження подання про виплату грошової компенсації розглядає його по суті в присутності заявника або його законного представника чи уповноваженої особи та приймає рішення щодо призначення або відмови у призначенні грошової компенсації.

ІІІ. Організація роботи Комісії

3.1. Комісія проводить засідання в міру надходження заяв. Засідання вважається правомірним, якщо на ньому присутні не менше 2/3 членів Комісії.

3.2. Рішення Комісії оформлюється протоколом.

3.3. Засідання Комісії проводиться відкрито із запрошенням усіх зацікавлених сторін.

3.4. Рішення Комісії приймається більшістю голосів присутніх членів Комісії.

3.5. Контроль за діяльністю Комісії здійснює заступник голови Сквирської районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Начальник управління соціального

захисту населення Сквирської

районної державної адміністрації  Н.А. Рогоза

 

Переглядів: 90
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack