Березень 2012

м. Сквира

від 06 лютого 2012 року                                                                                    №50

Про створення незнижувального запасу

паливно-мастильних матеріалів у Сквирському

районі на період мобілізації та у воєнний час

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації“,  “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію“,  пунктів 14,24,25 Положення про військово-транспортний обов’язок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України                     від 28.12.2000 №1921:

1. Створити незнижувальний запас паливно-мастильних матеріалів у Сквирському районі на період мобілізації та у воєнний час:

2. Керівникам підприємств, установ та організацій міста Сквири та Сквирського району, які отримали наряди від військового комісаріату, для забезпечення доставки транспортних засобів, призначених для передачі військовим формуванням, на період мобілізації та у воєнний час, у визначені пункти, створити незнижувальний запас паливно-мастильних матеріалів, з розрахунку однієї заправки на кожен транспортний засіб, що призначений для передачі до військового формування.

3. Військовому комісару Сквирського районного військового комісаріату довести це розпорядження до керівників підприємств, установ та організацій - виконавців та за результатами планових перевірок готовності транспортних засобів, наявності                           незнижувального запасу паливно-мастильних матеріалів інформувати райдержадміністрацію про виконання військово-транспортного обов’язку посадовими особами для вжиття відповідних заходів реагування.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 27.01.2011 №43.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                               М.Д.Горбалінський