Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Квітень №202 25 квітня 2018 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 23 серпня 2016 року № 363 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для вед"
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2018
П В С Ч П С Н
  1 2 3 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

№202 25 квітня 2018 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 23 серпня 2016 року № 363 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для вед" Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Про внесення змін до розпорядження голови

Сквирської районної державної адміністрації

від 23 серпня 2016 року № 363 «Про надання

дозволу на розробку проекту землеустрою щодо

відведення у власність земельної ділянки для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

гр. Григоренко Тетяні Михайлівні в адміністративних

межах Малолисовецької сільської ради

Сквирського району Київської області»

Розглянувши заяву гр. Пржергалінську В.М. в інтересах гр. Григоренко Т.М. – власника земельної частки (пай) про внесення змін до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 23 серпня 2016 року № 363 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Григоренко Тетяні Михайлівні в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області» та керуючись ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Внести до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 23 серпня 2016 року № 363 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Григоренко Тетяні Михайлівні в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області» наступні зміни:

1) Назву розпорядження викласти в такій редакції «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Григоренко Тетяні Михайлівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області».

2

2) У тексті розпорядження слова «надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки» замінити словами «надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність».

3) У пункті 2 розпорядження слова «розробку проекту землеустрою» замінити словами «розроблення технічної документації».

4) У пункті 3 розпорядження слова «виготовити проект землеустрою» замінити словами «виготовити технічну документацію».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 90
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack