Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Проведено профілактично-роз'яснювальні бесіди з відпочиваючими. PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 серпня 2017, 09:37

 

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку - відпочинок поблизу водойм. Однак, перебуваючи на водних об'єктах, завжди потрібно пам'ятати про власну безпеку. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя.

21 серпня співробітники Сквирського районного сектору ГУ ДСНС у Київській області проведено рейд по водним об’єктам та проведено профілактично-роз'яснювальні бесіди з відпочиваючими.

Під час профілактичного рейду рятувальники розповіли громадянам про важливість дотримання основних правил безпечної поведінки на водоймах та вручили пам'ятки з правилами безпечного відпочинку влітку. Спілкуючись з підростаючим поколінням, інспектори ДСНС наголосили на небезпеці стрибання зі скель та містків, адже ніколи не знаєш, що знаходиться на дні річки, озера чи ставка.

Свирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

 

Народний депутат України Н.В.Савченко зустрілася з жителями міста Сквира PDF Друк e-mail
Субота, 19 серпня 2017, 11:31

 

На майданчику біля торгівельного центру «Кооператор», що у місті Сквира, по вул. Соборна, відбулася зустріч жителів з народним депутатом України Н.В.Савченко.

Надія Вікторівна розповіла близько 100 присутнім про своє бачення розвитку нашої держави і про першочергові закони, які слід прийняти парламентарям для забезпечення поступального руху України.

Народний депутат України щиро подякувала усім жителям Сквирщини, що долучилися до процесу її визволення з російського полону.

Н.В.Савченко надала вичерпні відповіді на питання сквирян, що стосувались земельної проблематики, оновлення складу ЦВК, медичної і пенсійної реформ, а також з проблемних питань децентралізації тощо.

 

  
№ 497 17 серпня 2017 року "Про розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,50 га, яка знаходиться у власності ТОВ «СЕРВІСАГРО-КИЇВ», розташованої за адресою: с. Пищики, вул. Гагаріна, буд. 1а/2 на території Пищиківської сіл PDF Друк e-mail
Субота, 19 серпня 2017, 11:20

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17 серпня 2017 року № 497

Про розроблення детального плану території

земельної ділянки площею 0,50 га, яка знаходиться

у власності ТОВ «СЕРВІСАГРО-КИЇВ»,

розташованої за адресою: с. Пищики,

вул. Гагаріна, буд. 1а/2 на території

Пищиківської сільської ради Сквирського

району за межами населеного пункту

Відповідно до ст. ст. 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. ст. 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши клопотання ТОВ «СЕРВІСАГРО – КИЇВ» з доданими документальними матеріалами щодо розробки детального плану території власної земельної ділянки площею 0,50 га, цільове призначення якої – для іншого сільськогосподарського призначення, розташованої за адресою: с. Пищики, вул. Гагаріна, буд. 1а/2 на території Пищиківської сільської ради Сквирського району за межами населеного пункту, на якій розміщена існуюча власна нежитлова будівля хімскладу загальною площею 409,4 м2 , для вирішення в установленому порядку питання проведення її реконструкції під склад мінеральних добрив та засобів захисту рослин, з метою залучення інвестицій в соціально- економічний розвиток району, створення нових робочих місць, та враховуючи погодження Пищиківської сільської ради (рішення 17 сесії VII скликання від 01 серпня 2017 р. № 31-17-07):

Детальніше...
  
Звернення до батьків! PDF Друк e-mail
Субота, 19 серпня 2017, 06:52

 

За статистикою в нашій країні внаслідок нещасних випадків загибель дітей щороку зростає! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – може стати причиною сумних та трагічних наслідків.

Скавирський РС ГУ ДСНС України у Київській області закликає батьків: не залишайте своїх дітей без нагляду. Неодноразово рятувальники надавали допомогу батькам, чиї діти опинились зачиненими у квартирі. Причини  таких ситуацій різні, але факт залишається фактом. Одне з найперших правил безпеки для батьків, які виходять з квартири – завжди мати при собі ключі від оселі. Часто через нехтування ним діти стають заручниками квартир та будинків, де, окрім психологічної травми, спричиненої відсутністю батьків, на них можуть чекати інші небезпеки (як-то не вимкнена плита, відчинене вікно тощо).

Детальніше...
  
УРЯД ВДОСКОНАЛИВ ПРОГРАМУ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ PDF Друк e-mail
Субота, 19 серпня 2017, 06:16

 

Уряд відреагував на запити суспільства і вніс зміни до програми житлових субсидій. Соціальний стан громадян адаптовано до дати призначення субсидії та наближено соціальні нормативи газу до реального споживання послуги. Відповідне рішення сьогодні було прийнято на засіданні Кабінету міністрів України.

На урядову гарячу лінію «15-45» та інформаційно-роз’яснювальний майданчик Teplo.gov.ua надходило чимало зауважень від громадян, мовляв, чому рахують мої минулорічні доходи, коли зараз я не працюю, чи отримую меншу заробітну плату.

Це об’єктивно. Бо, громадянин, наприклад, весь минулий рік працював і отримував високу заробітну плату.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 491

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack